فهرست
شکار محبوب علیپور؛ ۶ از ۷
شکار محبوب علیپور؛ ۶ از ۷

شکار محبوب علیپور؛ ۶ از ۷

آی اسپورت – بهترین گلزن پرسپولیس در دو فصل اخیر، فشار زیادی را در لیگ نوزدهم تحمل می‌کند. علیپور که در فصل نقل‌وانتقالات ساز جدایی را کوک کرده بود، در نهایت این تیم ماندنی شد. اما در دو بازی نخست عملکرد پرانتقادی داشت که اعتراض تماشاگرها، کاسه صبر او را لبریز کرد. علیپور هم در پستی اینستاگرامی به فشارهایی که روی دوش‌اش است، واکنش نشان داد. در نهایت مدیرعامل باشگاه اعلام کرد که کالدرون از او خواسته علیپور را نگه‌دارد و خبری از جدایی این بازیکن نیست.

حالا علیپور هم شروعی دوباره داشته تا مانند قبل، رضایت تماشاگران را جلب کند. علی علیپور در دیدار دوستانه پرسپولیس دو گل تماشایی زد تا برای هفته سوم، بازگشت باشکوهی داشته باشد. البته حریف این هفته پرسپولیس، رقیب محبوب علیپور هم است. ۶ گل از ۷ گلِ اخیر پرسپولیس به نفت آبادان را علیپور زده است.

علیپور در بازی برگشت فصل قبل تک گل سه امتیازی مسابقه را زد. در دور رفت هم زننده گل پرسپولیس در تساوی یک بر یکِ دو تیم بود. مسابقه برگشت این دو تیم در لیگ هفدهم با برد سه گله پرسپولیس همراه شد. مسابقه‌ای که علیپور دو گل از سه گل تیمش را زد. در بازی رفت دو تیم هم علیپور دابل کرده بود. یعنی به جز سومین گل بازی برگشت لیگ هفدهم، هر شش گل دیگر پرسپولیس به نفت آبادان را در این دو فصل، علی علیپور زده است. اتفاقی که نشان می‌دهد علیپور راه گلزنی به آبادانی‌ها را خوب بلد است و می‌تواند در این هفته هم با باز کردن دروازه حریف، فشار زیادی را از روی دوش‌اش بردارد.

 

90tv 

     
آی اسپورت
2019-09-15 08:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر