فهرست
جنگ نیابتی کریمی و دایی: سه بازیکن برمی‌گردند؟
جنگ نیابتی کریمی و دایی: سه بازیکن برمی‌گردند؟

جنگ نیابتی کریمی و دایی: سه بازیکن برمی‌گردند؟

آی اسپورت - پس از فسخ قرارداد محمد دانشگر، رضا علیاری و رضا اسدی با باشگاه نفت تهران و پیوستن این سه بازیکن به سایپا، نفتی‌ها به این اتفاق واکنش نشان داده و اعلام کردند پس از خارج شدن این باشگاه از بلاتکلیفی پیگیر بازگشت این بازیکن‌ها خواهد شد.

در حال حاضر نفتی‌ها در آستانه آغاز لیگ، به فردی وکالت داده‌اند که پیگیری کارهای حقوقی بازگرداندن این بازیکن‌ها شود. قرارداد دانشگر، علیاری و اسدی نیز به این فرد سپرده شده که به نظر می‌رسد طبق بندی در قرارداد آنها باشگاه سایپا برای امضای قرارداد با این بازیکن‌ها تخلف کرده است. حالا نفتی‌ها وکالت داده‌اند تا این تخلف پیگیری شود و این سه بازیکن به نفت بازگردند، سه بازیکنی که در حال حاضر در تیم تحت هدایت علی دایی خود را آماده می‌کنند و در صورت اثبات تخلف سایپایی‌ها، باید آماده بازگشت به نفت شوند و زیر نظر علی کریمی این فصل را آغاز کنند.

۹ ۵  
آی اسپورت
2017-07-17 16:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
میلاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
علی دایی هم نفت رو با دست خالی قهرمان حذفی کرد کریمی هم میتونه همون کارو بکنه یه رتبه معمولی تو لیگ هم قابل قبوله دیگه این چه کاریه دعوا راه میندازه
۱ ۱
سپاهانی
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۹
دایی هیچوقت دستش خالی نیست یادتان باشد که جریان کارت به کارت نشان داد او مافیاست . نکته ای که مشخص گردید او چطوز نتیجه می گرفته و وقتی یک بار انجام نشد ان اتفاقات افتاد ولی کریمی سالم است من قبول دارم که مربی خوبی ممکن است نباشد اصلا کسی که دستیار نبوده را قلول ندارم بتواند سرمربی خوبی شود ولی اهل لابی و این حرفها نیست طبیعی است چون تجربه ندارد و احتمالا دانش مربیگری خوبی هم ندارد و پاک هم هست موفق نمی شود
شاهین پرسپولیسی ❤❤❤❤❤❤
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
حجم سواد آی اسپورتی ها مایه حیرت است. در صورت غیرقانونی بودن قرارداد این سه نفر، محرومیت در انتظار آنان است نه بازگشت به نفت.
۳ ۲
میلاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
پس مسئول سازمان لیگ چی گفت اولین تیمی که قرارداد بازیکناش ثبت شده نفت بوده؟ اگه غیر مجاز بودن چطوری ثبت شده!
۱
نفت؟؟
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
اولین و تنها تیم سایپا بود‌. بنظر میاد نفت اصن مالک نداره که بخواد این قضیه رو پیگیری کنه :)))
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر