فهرست
جنگ اصفهانی به نفع زردها؛ دست آذری خالی ماند
جنگ اصفهانی به نفع زردها؛ دست آذری خالی ماند

جنگ اصفهانی به نفع زردها؛ دست آذری خالی ماند

آی‌اسپورت- با انتخاب امیرقلعه‌نویی حالا مدیران باشگاه ذوب آهن باید به فکر سرمربی فصل آینده خود باشند. امیرقلعه نویی با تیم فوتبال ذوب آهن موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر شد و سبزپوشان فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور خواهند داشت؛ همین موضوع یکی از دلایل سعید آذری برای متقاعد کردن قلعه‌نویی به ادامه حضور در ذوب آهن بود که البته نقش بر آب شد.

سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن که مذاکرات خوبی را امیر قلعه‌نویی برای تمدید قرارداد پشت سر گذاشت، در نهایت در جنگی که میان مدیران دو باشگاه اصفهانی برای جذب قلعه‌نویی ایجاد شده بود، قافیه را به همتایان خود واگذار کرد.

حضور ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا یکی از نکات ویژه سبزپوشان بود؛ اما مدیران باشگاه سپاهان که سه سال تلخ را پشت سر گذاشته بودند و اصلا دوست نداشتند خاطرات این سال‌ها بار دیگر برای آنها تکرار شود، با تکیه بر پشتوانه مالی بهتر باشگاه خود و البته زیرساخت‌های مناسب طلایی‌پوشان در نهایت این انتقال را به سود خود خاتمه دادند.

حالا سعید آذری و هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن که پیش‌تر نیز توانایی خود را برای انتخاب سرمربی نشان داده بودند، باید برای انتخاب سرمربی بعدی خود که از همین حالا می‌تواند یکی از خبرهای هیجان برانگیز فصل نقل و انتقالات باشد، اقدام کنند و در جبهه دیگر نیز مدیران سپاهان بی‌شک از همین حالا به دنبال جذب نفرات مورد نظر قلعه‌نویی برای تقویت تیم خواهند بود.

 

ورزش سه

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-05-22 22:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آرش6
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۹
اونها هم منصوریان رو میگیرند

آسید حسن آقا هوای استقلالیها رو داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر