فهرست
سوژه آنلاین: بازی را پخش نکنید!
سوژه آنلاین: بازی را پخش نکنید!

سوژه آنلاین: بازی را پخش نکنید!

آی اسپورت – سوژه های امروز را از ادامه حواشی برگزاری بازی ایران و کره در روز تاسوعا شروع می کنیم. در شرایطی که هماهنگی های لازم برای انجام این بازی صورت گرفته و شبکه سه هم قرار شده بازی را پخش کند، داود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در مصاحبه ای اعلام کرده که نباید بازی در این تاریخ برگزار می شود و حالا که قرار به انجام بازی شده، تلویزیون نباید آن را پخش کند!

داود آذرنوش
داود آذرنوش

سعید حلافی را به خاطر دارید؟ بازیکن سابق پرسپولیس که ماجرای سربازی اش داستان شد و به خاطر جعلی بودن کارت پایان خدمتش، مدتها از سطح اول فوتبال کشور دور شد. حلافی که دوران خدمتش در باشگاه نیروی زمینی پشت سر گذاشته، حالا بدون هیچ مشکلی می تواند فوتبالش را ادامه دهد. او دیروز به تمرین پرسپولیس رفت تا با برانکو صحبت کند. اینکه حلافی پرسپولیسی می شود یا فوتبالش را در تیم دیگری ادامه می دهد، سئوالی است که هنوز جوابش مشخص نیست.

سعید حلافی
سعید حلافی

مایدا چیچیچ برای والیبالی ها نام آشنایی است. سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران که خوشبختانه هیچ مشکلی هم با حجاب ندارد به تازگی مصاحبه ای با یک سایت اسلونیایی انجام داده و گفته که دوست دارد به همکاری اش با فدراسیون والیبال ایران ادامه دهد. قابل توجه آقای داورزنی

سرمربی تیم والیبال بانوان
سرمربی تیم والیبال بانوان

حتما عکس مشت کره ای ها قبل از سفر به ایران را دیده اید( اگر ندیده اید ما برایتان منتشر می کنیم تا ببینید!) از این عکس کلی برداشت انجام گرفت و خیلی ها گفتند که کره ای ها با این کار برای کی روش و شاگردانش کری خوانده اند و می خواهند جواب مشت معروف کی روش را بدهند. حالا رادنیوز درباره این موضوع نوشته: ازسئول خبرمی رسد که اعضای تیم ملی کره جنوبی به دستوراولی اشتیلیکه سرمربی آلمانی خود قبل ازتمام مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه مشت گره کرده اند تا روحیه بگیرند.

مشت بازیکنان کره
مشت بازیکنان کره قبل از سفر به ایران

بخش آخر را هم بدون هیچ توضیح اضافی از قول سایت نامه نیوز بخوانید: چندی پیش با آمدن صادق ورمزیار به آکادمی استقلال پیمان صاحب جمعی همکار سابق وی در شهرداری تبریز به عنوان سرمربی امید این باشگاه منصوب شد.درست در همان روزها بازیکنی به تیم امید استقلال اضافه شد که خیلی ها این بازیکن را در حد نام امید استقلال ندانستند. جالب اینجا بود نام بازیکن مربوطه از فهرست جوانان به هیات فوتبال ارسال شد اما وی در تیم امید استقلال بازی می‌کرد.بعد از آن ماجرا و انتقاداتی که به صادق ورمزیار شد وی به دفاع از این جوان پرداخت و مدعی شد او یک ملی‌پوش خواهد شد اما از آن تاریخ به بعد پیمان صاحب جمعی از این بازیکن که متولد شمال کشور است اصلا در ترکیب خود استفاده نکرد! حالا این بازیکن در قالب بازیکنان معرفی شده به تیم بزرگسالان یکی دو روز با تیم منصوریان تمرین کرد و این در حالی است که در تیم امید اصلا از او استفاده نمی‌شود! هیات مدیره باشگاه استقلال مسعود معینی را مامور نظارت در تیم های پایه استقلال کرده و از او در مورد این بازیکن گزارش هایی را خواستار شده است.

کمپ باشگاه استقلال
کمپ باشگاه استقلال

 

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-10-10 09:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر