فهرست
تغییرات استقلال نسبت به دربی/ قطعا 2 و احتمالا 3
تغییرات استقلال نسبت به دربی/ قطعا 2 و احتمالا 3

تغییرات استقلال نسبت به دربی/ قطعا 2 و احتمالا 3

آی اسپورت- استقلال فردا برای اینکه نشان بدهد در «باد» دربی نخوابیده و غروری که پرسپولیس را در دربی زمین زد، به سراغش نیامده کار سختی برابر ذوب آهن در فولادشهر دارد.

به جز انگیزه های ویژه ذوب آهن و بازیکنانش که می خواهند «له» شدن هفته پیش برابر تراکتورسازی را جبران کنند، استقلال با مشکل محرومیت و مصدومیت بازیکنانش هم روبروست و قطعا نمی تواند از ترکیب تثبیت شده هفته های قبلی اش استفاده کند.

منصوریان مجبور است حداقل دو تغییر نسبت به بازی برابر السد در پلی آف لیگ قهرمانان و پرسپولیس در دربی داشته باشد چون رابسون جان واریو و مهدی رحمتی، محروم هستند و هرایر مگویان و وریا غفوری مصدوم. منصوریان برای بازی فردا، قطعا 2 و احتمالا 3 تغییر در ترکیبش نسبت به بازی دربی ایجاد می کند.

درون دروازه، مهدی رحمتی تا اولین بازی لیگ برتری استقلال در سال 1396 محروم است و حسین حسینی باید درون دروازه بایستد. بازی قبلی حسینی هم در همین اصفهان بود. رابسون جان واریو هم به دلیل گرفتن کارت زرد در دربی، بازی برابر ذوب آهن را از دست داده و به همین دلیل، زوج مجید حسینی و پادوانی را در قلب خط دفاع خواهیم دید.

تغییر احتمالی دیگر استقلال، بازی نکردن و استراحت دادن به بهنام برزای برای بازی در لیگ قهرمانان است. به جای او مجتبی حقدوست می تواند بازی کند ولی احتمال اصلی، بازی کردن جابر انصاری است.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-15 19:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بی نام
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
ستون تیم باید ثابت باشه ولی تو مسابقات فشرده روبروی استقلال میشه تو هر بازی به یکی دو نفر استراحت داد تا برای بازی بعدی اماده باشن مثل استراحت برزای برای بازی فردا با وجود اینکه بازیکنای جوان استقلال تو خط جلو تقریبن تو یه سطحن و میتونن چرخشی تو این هفته های فشرده تو ترکیب قرار بگیرن مثل برزای جابر انصاری حقدوست اسماعیلی و کریمی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر