فهرست
تکلیف اشکان و العربی مشخص شد: جدایی
تکلیف اشکان و العربی مشخص شد: جدایی

تکلیف اشکان و العربی مشخص شد: جدایی

آی اسپورت – بالاخره تکلیف اشکان دژاگه و العربی مشخص شد. بعد از بازی ایران و قطر در مرحله انتخابی جام جهانی بود که پروژه کنار گذاشتن اشکان از العربی کلید خورد. از آن زمان تا همین دیروز، عربها هر روز یک تصمیم جدید در مورد بازیکن ایرانی شان می گرفتند. یک روز می گفتند که اشکان را نمی خواهند و روز دیگر از حفظ او خبر می دادند. با این همه دیشب سایت الکاس از قول باشگاه العربی اعلام کرد که اشکان قطعا دیگر در این تیم نخواهد بود.
جدایی دژاگه از العربی در شرایطی رخ داده که گفته می شد مدیران العربی به خاطر رقم قرارداد بالای این بازیکن و مشکلات مالی شان، نمی توانند به راحتی با هافبک تیم ملی ایران قطع همکاری کنند اما انگار آنها همه جوره پای قطع همکاری با این بازیکن ایستاده اند.

در مورد مقصد اشکان هم هنوز هیچ چیز مشخص نیست. حضور او در پرسپولیس که فعلا منتفی به نظر می رسد و طبق آمار سایت ترانفسرمارکت، فصل نقل و انتقالات تابستانی در لیگ قطر هم 9 روز قبل تمام شده و بنابر این اشکان دیگر نمی تواند در لیگ ستارگان بازی کند. باید دید اشکان طبق ادعای مدیران العربی راهی لیگ چین می شود یا اینکه تصمیم دیگری در مورد آینده اش می گیرد؟

 

 

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-10-01 06:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر