فهرست
۲ بازی بدون تماشاگر در انتظار تراکتور
۲ بازی بدون تماشاگر در انتظار تراکتور

۲ بازی بدون تماشاگر در انتظار تراکتور

آی اسپورت - ویدئوهایی که روز بازی تراکتور- استقلال از ورزشگاه تبریز منتشر شد، حیرت‌انگیز بود. گروهی از تماشاگران یکصدا «ترکیه ترکیه» می‌کردند و در گوشه‌ای دیگر علیه فارس‌ها و کردها شعار می‌دادند.24ساعت پس از این اتفاقات، هنوز فدراسیون فوتبال هیچ واکنشی نشان نداده. این انفعال البته غیرمنتظره نیست. در سال‌های اخیر، مدیران فدراسیون فوتبال به ندرت تیم‌های تبریزی را به‌خاطر رفتارهای هنجارشکنانه هوادارانشان بازخواست کرده‌اند. این در حالی است که طبق ماده ۲ اساسنامه، یکی از اهداف این فدراسیون مبارزه علیه نژادپرستی و تبعیض است.در آیین‌نامه انضباطی فدراسیون هم به صراحت آمده است: «اگر تماشاگران منتسب به یک باشگاه، به هر تعداد که باشند، ارزش‌های انسانی یک شخص یا گروه را از طریق الفاظ تحقیرآمیز یا به‌دلیل رنگ پوست، نژاد، زبان ، قومیت، مذهب و مواردی از این قبیل مورد خدشه و تعرض قرار دهند، باشگاه مذکور به برگزاری حداقل ۲ مسابقه بدون حضور تماشاگران یا محرومیت از برگزاری مسابقه در ورزشگاه خاص یا برگزاری مسابقه در ورزشگاه بی‌طرف به علاوه حداقل ۳۰۰  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌گردد.»

۲۹ ۵  
آی اسپورت
2019-11-04 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
عدالتم آرزوست
يكشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸، ۲۳:۲۵
بخدا اگر الان پرسپولیس این کارها را کرده بود همون شب بازی محرومش کرده بودن. محرومیت احمدزاده بلافاصله بعد از دربی- احضار کالدرون بلافاصله بعد از مصاحبه- بیانیه فدراسیون علیه پرسپولیس بلافاصله بعد از بازی پرسپولیس ماشین نمونه هایی از اقدام سریع فدراسیون علیه پرسپولیس بوده اما تیمهای تبریزی از اول فصل دارن از این کثافتکاریها میکنن و جالب اینجاس نه تنها محروم و جریمه نمیشن بلکه به گفته فتاحی باید الگو هم قرار بگیرن!
۳
titi
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۲:۰۱
خب عزیز دلم این قانون بیشتر درمورد هوادارای پیروزی صدق میکنه تا تراکتور اونا به مادر شهدا فحاشی میکنن خخخ عجب مملکتی داریم بخدا
۷
Fem
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۴:۴۷
این تیم ضد ملی باید منحل بشه.
۳
یاشاسین تراکتور
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۸:۱۳
بی فرهنگ اگه اینطوره تماشاگران کیسه و لنگ باید مادام العمر محروم بشن
۹
تراختور
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۵۷
نویسنده عزیزی که بدون هیچ کنکاش میای یک مطلب رو کار میکنی، آیا به خودت زحمت دادی این کلیپی که به آن استناد کردی رو نگاه کنی؟؟؟؟؟
دوست عزیز کلیپ مورد اشاره شما مال پارسال و برای استادیوم آزادی هست- زیرا استادیوم سهند تبریز پشت دروازه ها سکوی طبقه دوم نداره- در ثانی اگر دقت بیشتر به خرج داده باشید شعاری که گفته میشه مرگ بر تاج هست و نه مرگ بر اقوام ایرانی.
همه اقوام برابرند و بردار مگر غیر از این ثابت شود.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر