فهرست
اتهام به ملی پوشان پرسپولیس: خراب کردن برانکو
اتهام به ملی پوشان پرسپولیس: خراب کردن برانکو

اتهام به ملی پوشان پرسپولیس: خراب کردن برانکو

آی اسپورت – دیدار با تراکتورسازی اولین بازی پرسپولیس بعد از شوک سرمربی تیم ملی به شاگردان برانکو بود. کی روش یک روز قبل از این بازی فوق العاده مهم اعلام کرد که دیگر از پرسپولیس بازیکنی به تیم ملی دعوت نخواهد کرد. با اینکه قرمزها نگران افت روحی ملی پوشان تیمشان جلوی تراکتور بودند اما عملکرد بسیار خوب آنها در آن بازی باعث شد که تمام نگرانی ها در این زمینه از بین برود.
با این همه به نظر می رسد که نباید پرونده افت روحی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس را مختومه اعلام کرد چرا که یکی از پیشکسوتان این تیم مدعی است که شاگردان برانکو آن بازیکنان چند ماه قبل نیستند.
محمد صادقی که با فارس صحبت کرده با اشاره به ناراحتی طارمی هنگام پنالتی دوم پرسپولیس در بازی با سپاهان گفته: من کارلوس کی‌روش را هم در این وضعیت بی‌تأثیر نمی‌دانم. خیلی دست ها در کار است که پرسپولیس دچار مشکل شده است. برخی از بازیکنان پرسپولیس بازیکنان یکی، دو ماه پیش نیستند. به جز طارمی حتی رامین رضاییان هم دیگر فوتبال سابقش را انجام نمی‌دهد. شما نگاه کنید سیدجلال حسینی خیلی الکی وارد دعوا می‌شود. به نظر می‌رسد این بازیکنان تحت تأثیر اختلاف اخیر قرار گرفته‌اند و به نوعی جوری بازی ها انجام می‌شود که به نظر می‌رسد قصد دارند برانکو را خراب کنند. عملکرد بازیکنان پرسپولیس از 2 دیدار اخیر از نصف هم پایین‌تر آمده و با این کار بیشتر خودشان را خراب می‌کنند. مشخص است که این بازیکنان استرس دارند. کی‌روش کار خودش را کرده و پرسپولیس بسیار عصبی و بااسترس است.قرار است به تمرین برویم و بگوییم قهرمانی نمی‌خواهیم اما شأن باشگاه را حفظ کنید.»

۱۱ ۱۴  
آی اسپورت
2017-02-17 10:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
محمد
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
کور خوانده اید. این روش ها دیگر قدیمی شده که بین مربی و بازیکنان اختلاف بیاندازید. این آقای محمد صادقی کلا ۲ سال در پرسپولیس فوتبال بازی کرده که اون دو سال هم فوتبال به دلیل انقلاب تقریبا تعطیل بوده. از بین این همه پیشکسوت فقط ایشان متوجه کم کاری (؟!) ملی پوشان شده؟
محمد
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۰
متاسفم براتون، دنبال چی میگردین؟؟ چرا تا این حد دوزاری نویس شدین؟؟؟ یعنی چی؟؟ یعنی چیزی مونده که شما ازش برای به حاشیه بردن و زمین زدن پرسپولیس استفاده نکرده باشین؟.؟ از سه بازی سختی که نیم فصل اول پنج امتیاز آوردیم، تو نیم فصل دوم، با این تعداد بی سابقه ی محرومیت، ناداواری، دفاع اتوبوسی و... شش امتیاز آوردیم. اونوقت شما میگی بازیکنا ناراحتن ، بازیکنا بازی نمیکنن، بازیکنا میخوان برانکو رو زمین بزنن و...
اخه شرافت خودت رو چقدر ارزون میفروشی آقای نویسنده؟ تو این خزعبلات و اراجیف رو بافتی پیش خودت فکر میکنی که هوادرای فوتبال فهم و عزیز پرسپولیس باور میکنن؟اگه سوژه نداری، صبح جمعه ای بمون تو خونه و از دیدن فیلم های آب دوغ خیاری صدا و سیما لذت ببر..
سکه لای گز
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
اگر چه این حرفها رو قبول ندارم، ولی لعنت خدا بر کیروش
به سرنوشت کنعانی، نورالهی، عالیشاه انشا... دچار خواهد شد.
یا حداکثر مثل رضاییان و طارمی دست از پا درازتر مجبور به عذرخواهی خواهد شد، اگرچه سرنوشت اولی رو براش ترجیح می دم.
حسین
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
این خیلی زشت که بد بیاری دیگران رو به پای این گذاشت که حتما گرفتار نفرین شما شدن یا در قضیه ای مقصر بودن مطمئناً خود شما هم دوست نداری مثلا حوادث ناگوار زندگی ات رو افراد رقیبت با ناجوانمردی به انتقام از جانب خدا نسبت بدن رقابت جوانمردانه خیلی خوب ولی متاسفانه شما جوانمرد نیستی
۴
فاضل
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
آی اسپرت چرا داری میسوزی؟؟؟
ناصر
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
تا یک بازی باختین و خوب بازی نکردین همه چی افتاد گردن کی روش؟؟؟ چطور برد تراکتورسازی هم که بعدددعوای کی روش بود همه تون گفتین حال کی روش گرفته شد و چاقالوهای پرسپولیس بهش ثابت کردن باید به تیم ملی دعوت شن ...
آقا نگران نباشین این فصل قهرمان میشه پرسپولیس ‌.. چرا همه چی رو میبرید زیر سوال؟؟؟؟
حبیب
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۰
کی روش مچکریــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
۹
مهدی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
چرت و پرت محض
A
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
مهم نیست عابدینی هم کار خودش رو کرده بازی نکنن هم 3-0 می شه به نفع لنگ بکنن پنالتی می گیرن کلا راحت باشن همه می دونن قهرمانن
۶
امید از تفت
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
تلاش بی وقفه آی اسپورت برای ایجاد شکاف و حاشیه در پرسپولیس. شما یه "و" از یه جمله حذف کنی مفهومش متفوات میشه. صادقی اتهام نزده و گفته این مسائل ناخودآگاه روی ذهن بازیکن اثر میگذاره و حرف درستی هم زد. به هر حال باید به بازیکنان پرسپولیس حق داد که اونها نگران بازی نکردن در جام جهانی باشند و از حذف از جام جهانی بترسند که مهم ترین رویداد فوتبالی جهان هست و هر بازیکن بزرگی هم توی دنیا دوست داره به جام جهانی بره. ولی مطمئن باشید کار کیروش جنگ روانی است و اگه بخواد تهدیدش را عملی کنه مطمئن باشید دود توی چشم تیم ملی و فوتبال ما میره. محاله بگذاریم کیروش چنین کاری بکنه
۳
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
هرچند اعتقاد دارم بازیکنان پرسپولیس تحت تاثیر باخت در داربی بودند فقط ؛
ولی آقای کی روش در این مورد بی تقصیر است.
خود برانکو باید حواسش بود که در اعتراضش از ملی پوشان خود مایه نگذارد و طوری حرف نزند که پای آنها به میان بیاید.

من هنوز معتقدم این دو جمله برانکو ( تساوی با سوریه ی جنگ زده و چاقی بازیکنان در اردوی تیم ملی ) توهین مستقیم به بازیکنان مخصوصا با سابقه ها بود تا اعتراض به شیوه ی برنامه ریزی سرمربی تیم ملی.
می توانست بگوید با این اردوهای پیاپی زمان کافی برای اعمال افکار تاکتیکی خودش را ندارد و نگران است تیم از روال بیفتد. حتی می توانست بعنوان کوچکتر از لحاظ سمت ولی اولی تر از لحاظ موقعیت تیمش نسبت به سایر باشگاهها با کی روش تلفنی حرف بزند و نظرات فنی خودش را و مشکل تیمش را در میان بگذارد.
همین دو مطلب کی روش یا هرکس دیگری که جای کی روش باشد را به فکر وامیدارد مزاحم باشگاه متبوع این بازیکنان نشود .
بهرحال یکدست بودن و بی حاشیه بودن رمز اول موفقیت هر تیمی است.
باید قبول کرد برانکو ناشیانه و خیلی ناشیانه اعتراض کرد.

در پایان همچنان مطمئنم این بازیکنان توجهی به این حرفها ندارند و می دانند اگر برای باشگاهشان کم کاری کنند آنوقت مطمئنا کی روش دعوتشان نمی کند. کی روش در تنبیه بازیکن خیانتکار شوخی ندارد. حالا چه تیم ملی چه باشگاهی.
۳
3
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
استرس رو بزارید کنار . فعلا سه تا رو در یابید خخخخخخخخخخخخخ
۱ ۱
مهدی
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
اینجور که شما 3 تا رو دارید بولد میکنید گویا جای اون 3 تای ده دقیقه ده نفره بدجور هنوز میسوزه
۲
عمید
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۰:۴۳
بیخیال بابا. فقط تو خاورمیانه این سطح پایین دعوا وجود داره. هیچ جای دنیا انقدر تقصیر گردن هم نمیندازن. هی دست هایی در کارند. یا عده ای پشت پرده میخواهند فلان کنند. بیخیال دیگه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر