فهرست
عصبانیت کولاکوویچ؛ در آمریکا بازجویی شدیم
عصبانیت کولاکوویچ؛ در آمریکا بازجویی شدیم

عصبانیت کولاکوویچ؛ در آمریکا بازجویی شدیم

آی اسپورت – تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز با نتیجه 3 بر 0 به آمریکا باخت و عملا شانس صعود به مرحله بعد را از دست داد. ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ایران بعد از پایان این هفته از مسابقات مصاحبه انتقادآمیزی با تسنیم انجام داد. او در این مصاحبه از آمریکا، اتحادیه اروپا و حتی فدراسیون جهانی والیبال هم انتقاد کرده است:

این روش برگزاری احمقانه است

روش برگزاری لیگ ملت‌های والیبال، احمقانه است. چگونه ممکن است تیمی مثل ایران در هر هفته یک قاره عوض کند، ولی تیم‌های فرانسه، بلغارستان، صربستان، روسیه، آمریکا و لهستان فقط در یک یا دو قاره جابه‌جا شوند؟! چرا بازیکنان جوان تیم من نتوانستند ویزای آمریکا و یا حتی اتحادیه اروپا را دریافت کنند؟! این ورزش نیست!

در خاک آمریکا بازجویی شدیم

تیم ایران در هنگام ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI قرار گرفت! برخی از بازیکنان من مجبور شدند یکی یکی به سؤالات احمقانه مأموران جواب بدهند و مثلاً بگویند که از بین عکس تعدادی از اشخاص، کدام را می‌شناسند. پلیس آمریکا، تیم ما را در اتاق کوچکی در فرودگاه برای مدت سه ساعت نگه داشت در حالی که بازیکنان تیم ملی لهستان در همان لحظه با لبخند و بدون هیچ تشریفاتی فرودگاه را ترک کردند.

خیلی مصدوم داشتیم

من خیلی عصبانی هستم، چون تعدادی زیادی مصدوم داریم و این تنها مشکل تیم ایران نیست. ما باید به فکر مسابقات قهرمانی جهان باشیم. من در بازی با آمریکا بسیاری از بازیکنانم مثل موسوی، معنوی‌نژاد، توخته، کاظمی، شریفی، سال‌افزون، غفور و قائمی را در اختیار نداشتم.

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-06-18 11:34:00
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
کشوری که مردم خودش رو بدون دادگاه و حکم جلب و بازداشت و زندانی میکنه نباید از دیگران توقعی داشته باشه. آقای کوکا کولا شما هم برای دلار بیشتر به این جماعت ارتجاعی قرون وسطایی خوش خدمتی نکن
اشکان4
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
جینگیلی آمریکا،فی...!
جواب به منتقد
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
با وجود امثال تو باید هم امروز و فردای این مملکت معلوم نباشه .ای اسپرت و امثال تو منتقد که پیام های ضد ایرانی و بر نژادپرستانه و ضد قومی منتشر میکنی روزی برسد که کشورت بوی خون بلند شه و چکمه های عربی و عبری بر صورت له کند اون روز دیر نیست منتظر باش
عبدالله
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
قابل توجه آمریکا پرستان
که هرچه آمریکا تحقیرتان می کند
براش کف و سوت میزنید و درخواست دوستی و مذاکره مستقیم با آمریکا را دارید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر