فهرست
6 گزینه برانکو به جای احمد: تماس با زاگرب، نگاه به تبریز
6 گزینه برانکو به جای احمد: تماس با زاگرب، نگاه به تبریز

6 گزینه برانکو به جای احمد: تماس با زاگرب، نگاه به تبریز

آی اسپورت – جدایی احمد نوراللهی و رفتن او به تراکتورسازی، پرسپولیس را دچار بحرانی جدی برای پیدا کردن جانشین او کرده. در نبود نوراللهی، کامیابی‌نیا تنها هافبک دفاعی لیست سرخپوشان است و برانکو، دستش روی نیمکت خالی خواهد شد. پرسپولیسی‌ها زمان زیادی برای پیدا کردن جانشین نوراللهی ندارند اما خوش شانس هستند که در بازار نقل و انتقالات زمستانی، گزینه‌های زیادی شرایط حضور در این تیم را دارند.

علی کریمی : ستاره سابق سپاهان، نتوانسته در دینامو جای ثابتی پیدا کند و حضور قرضی او در پرسپولیس، گزینه دور از ذهنی نیست. با این وجود، یک مانع بزرگ احتمال حضور کریمی را در پرسپولیس پایین می‌آورد. اول اینکه کریمی، هم پست کامیابی‌نیاست و برانکو فقط می‌تواند به یک نفر از آن‌ها بازی بدهد. کریمی هم نمی‌خواهد در پرسپولیس نیمکت نشین شود و شرایطی شبیه نوراللهی داشته باشد.

عزت الله پورقاز: خرید پورقاز برای پرسپولیس، یک تیر و دو نشان است. پورقاز می‌تواند در پست مدافع میانی جای انصاری را بگیرد و او هم، به پست مدافع چپ برگردد. در زمان مصدومیت یا محرومیت کامیابی‌نیا هم پورقاز جای خالی او را پر کند. مدافع ملی پوش استقلال خوزستان، با سایپا هم مذاکره کرده و پرسپولیس رقیب جدی برای خرید او دارد.

علیرضا عزتی: قبل از حضور کامیابی‌نیا در پرسپولیس، برانکو دنبال خرید عزتی بود اما نفت حاضر به فروش کاپیتانش نشد و سرخپوشان سراغ کمال رفتند. حالا عزتی، در نفت نیمکت نشین شده و پرسپولیسی‌ها دوباره می‌توانند خرید او را بررسی کنند. البته عزتی هم مشکلی شبیه کریمی دارد و حاضر نیست تا آخر فصل، منتظر مصدومیت یا محرومیت کامیابی‌نیا برای بازی کردن بماند.

مهرداد کفشگری: ابتدای فصل در لیست مازاد برانکو قرار گرفت و با رفتن نوراللهی، جا برای بازگشت او باز شده است. کفشگری تمایل زیادی دارد به پرسپولیس برگردد اما حضور او، یک قدم رو به عقب محسوب می‌شود. با این وجود در صورتی که پرسپولیس گزینه مناسبی برای جانشینی نوراللهی پیدا نکند، کفشگری دوباره با این تیم قرارداد می‌بندد.

ایوب کلانتری: کلانتری در دسترس‌ترین گزینه پرسپولیس برای جانشینی نوراللهی است. از لحاظ سنی زیاد از نوراللهی بزرگتر نیست، با سیاه جامگان فسخ کرده و احتمالا، مشکلی با نیمکت نشینی در پرسپولیس نخواهد داشت. کلانتری که این فصل بهترین گلزن سیاه جامگان بود، زمان درخشان هم تا یک قدمی پرسپولیس رفت اما مدیران صبا اجازه جدایی به او ندادند.

احمد کامدار: مشهد، اصفهان و بازگشت به تبریز، نتوانسته کامدار را به روزهای اوجش برگرداند. کامدار در لیست خروجی ماشین سازی قرار گرفته و خرید او، دردسر زیادی برای سرخپوشان نخواهد داشت. سبک بازی کامدار هم شبیه نوراللهی است و می‌تواند جای خالی شماره 8 سابق سرخپوشان را بگیرد.

۷ ۷  
آی اسپورت
2016-12-26 15:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
خالیفسور دلال و دیپلم ردی
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
خخخخخخخخ زااااارت آخرشم مجبوری بری باز از اوکراین بازیکن بیاری:))) من شنیدم پلی یانسکی داداش داره میتونی اونو جذب کنی خخخخخخخخخ
۶ ۳
بابای اینی که کامنت گذاشته
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
نه داداش تو هست اون و میاریم شاد کنه تیم و
شاهین
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۱
برزو هت تریک میکنه یا پاس گل میده؟!!
۸
P71
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
عزیزم شما هنو زنده ای؟؟؟
۳
44446666610
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
برزو با اسم خودت کامنت بزار پسرم
رحمان
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
سلام بر منصوریان بزرگ و صاحب مدرک دکترا
ای کاش چند سال در استقلال بمانی تا خیالمان راحت و لبمان خندان باشد.
هر ۳ تا ۴ بازی یکی رو ببر بسه. طرفدارا و بالاخص لیدرهای تیمت پشتت هستند، چون همگی پروفسور هستند و شومن بازی در مقابلشان جواب نمی دهد. شنا استقلالیا همتون پروفسور، پسا دکتر هستین مثل حاج فتلتون
و آخر کلام: ق مثل قاضی
موراتا
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۱
پورغاز گزینه ی بسیار خوبیه که مشکل رضایتنامه هم نداره ولی متاسفانه به نظر میاد تو لیست خرید پرسپولیسی ها نیست
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر