فهرست
برانکو تسلیم شد: لیست دوم خرید پرسپولیس
برانکو تسلیم شد: لیست دوم خرید پرسپولیس

برانکو تسلیم شد: لیست دوم خرید پرسپولیس

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس هنوز موفق نشده در فصل نقل‌و انتقالات بازیکن جدی را به خدمت بگیرد و این خلاف آن چیزی است که برانکو ایوانکوویچ انتظارش را داشت. سرمربی پرسپولیس قبل از اینکه به تعطیلات نیم فصل برود به مسئولان باشگاه پرسپولیس توصیه کرد تا قبل از آغاز تمرینات آماده‌ه‌سازی نیم فصل بازیکنان مدنظرش را جذب کنند تا او بتواند آنها را از نظر بدنی برای یک نیم فصل سخت آماده کند اما این خواسته او عملی نشد.
مسئولان باشگاه پرسپولیس وقتی با لیست اولیه برانکو مواجه شدند به نوعی غافلگیر شدند از این جهت که او بازیکنانی را در لیستش گمارده بود که تحت قرارداد باشگاه‌های دیگر بودند. نفراتی چون؛ ایگور پراهیچ، شچاع خلیل‌زاده، داریوش شجاعیان، گادوین منشا و سروش رفیعی که این آخرین بازیکن آزاد است.
رسانه‌ای شدن این لیست کافی بود تا مربیان و مدیران تیم‌های صاحب نفرات نامبرده سریعا واکنش نشان داده و تاکید کنند که هرگز بازیکنی به پرسپولیس نخواهند داد. بعد از این موضوع علی اکبر طاهری از برانکو خواست لیست خرید خود را تغیییر داده و بازیکنانی را در فهرست خود قرار دهد کا امکان جذبش برای باشگاه ممکن باشد.
در روز‌های اخیر نفراتی چون شهاب کرمی، آرمان قاسمی، سیامک کوروشی، مهرداد کفشگری،محمد خرسند‌نیا، محمد حسین مرادمند، مسعود حسن‌زاده، مرتضی آقاخان از سوی واسطه‌ها به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی و از طریق آنها نیز به برانکو معرفی شده‌اند تا در صورت رضایت این مربی با برخی از این نفرات قرارداد امضا شود.
سرمربی پرسپولیس از گروه آنالیزور خود خواسته تا در مورد این بازیکنان تحقیق کنند تا اگر به تاکتیک پرسپولیس می‌خوردند دستور جذب آنها را به باشگاه بدهد. البته برانکو در مورد سروش رفیعی به هیچ وجه کوتاه نیامده و از طاهری خواسته به هر شکلی که است این بازیکن را به خدمت بگیرند.

روزنامه هفت صبح

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-01-03 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سعید
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۴۵
با این عتیقه ها میخوان تو آسیا بازی کنند؟؟؟ خاک بر سرت کنم طاهری! هر چی میکشیم از بی لیاقتی اول فصلته!
۵ ۱
آرش
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۲
طاهری یکی از بهترین و ابته کم حاشیه ترین مدیر عامل های تاریخ پرسپولیسه
۷
محسن
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
تیتری که زدید دشمنی خودتون با برانکو را نشون دادید. می خواهید بگید برانکو کاره ای نیست و تسلیم شده. باشه شما راست میگید. فقط کیروشه که تشلیم نمیشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر