فهرست
برانکو:نه به تراکتور فکر می‌کنیم، نه استقلال
برانکو:نه به تراکتور فکر می‌کنیم، نه استقلال

برانکو:نه به تراکتور فکر می‌کنیم، نه استقلال

برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل صبای قم گفت:سلام به دوستان.خوشحالم با این تعداد زیاد دوستان روبرو هستم.قبل از هر چیز باید بگویم صبا یک تیم پرافتخاری است.اینکه چند بازیکن را اخیرا جذب کردند باعث تقویت تیم شده است و همین نشان می دهد از هدف شان دور نشده اند.طبیعی است هر بازی ارزش خودش را دارد.بازی در تهران با صبا مشکل بود.صبا تیمی مرکب از بازیکنان جوان و باتجربه است. به رغم غیبت چند بازیکن هدف ما مشخص است.اینکه بتوانیم کیفیت خوبی نشان بدهیم.ربیع خواه به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب ما نیست.سید جلال،فرشاد و طارمی را نداریم.به رغم این وضعیت ما گزینه دیگری جز پیروزی نداریم.فوتبال را به خاطر هواداران انجام می دهیم.قم شهر قشنگی است.از حضور در این شهر خوشحالم.می دانم در قم هواداران زیادی داریم و طبیعی است دوست داریم آنها هر چه بیشتر به ورزشگاه بیایند.امیدوارم فردا شادی زیادی را به مردم هدیه کنیم.

غایبان: طبیعی است که در غیاب برخی نفرات به میدان می رویم.من از بازیکنان جانشین انتظار دارم بهترین عملکرد خود را نشان بدهند.این فرصت خوبی است که بقیه نفرات شایستگی خودشان را نشان بدهند.تیم 11 نفر نیست و 18 نفر است.به همین دلیل دنبال توجیه نیستیم.

رقابت در لیگ‌برتر: لیگ ایران به خوبی دنبال می شود.هر تیمی می تواند هر تیمی را ببرد.ماشین سازی را امروز دیدید.سزاوار مساوی با تراکتورسازی بود.بازی دور رفت ما با صبا را هم دیدید.فقط یک ذره هر تیمی کوتاه بیاید می تواند برایش فاجعه پیش بیاید.بازیکنان ما واقعا زحمت کشیدند و مدام در حال ترمیم تیم هستیم.

صبا: برای ما همه امتیازات مهم است.مسابقه با صبا این قدر مهم است که بازی تراکتورسازی.یا برای مثال بازی گسترش.بازی به بازی پیش می رویم و تمرکز ما فقط برای مسابقه فرداست.به همین دلیل نه به تراکتور فکر می کنیم و نه به استقلال،فقط صبا.

قول قهرمانی می دهد؟ نمی توان قول جدی داد. فوتبال قول دادن ندارد.هدف مان را فقط اعلام کردیم.بلندپروازی ما مشخص است.این راه مشخص ماست.جنگیدن برای بردن و امتیاز گرفتن.لیگ خیلی قدرتمند شده است و هر تیمی می تواند تیم دیگر را ببرد.

 روند تیمش در نقل و انتقالات: پرونده نقل و انتقالات ما بسته نشده است.

وضعیت محمد آرام طبع: درباره او فقط می توانم تمجید کنم.او بدشانسی داشت که وقتی در اولین بازی باید به میدان می رفت مصدوم شد.پس از آن ربیع خواه جایش را گرفت.طبیعی است که او در سن 32 سالگی دوست دارد بازی کند.از آنجاییکه در حال حاضر این امکان وجود ندارد،ما او را آزاد گذاشتیم که می تواند پرسپولیس را ترک کند.به هر حال او در رقابت برای تیم اول نیست.بعدش را خودش می داند و باشگاه.آرام طبع بازیکن منطقی و حرفه ای است اما در پرسپولیس شانس نداشت.

غرور: غرور خطری است که همه تیم ها با آن دست به گریبان می توانند باشند.اما تا به حال بازیکنانم به من این اطمینان را داده اند که اسیر این مساله نشوند.صبا اصلا نباید این فکر را بکند که ما این تیم را دست کم بگیریم.اگر یک التهاب کوچک به وجود بیاید مشکل زیادی خواهیم داشت.

۱    
آی اسپورت
2017-01-27 17:51:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر