فهرست
یک شروع دوباره برای برانکو
یک شروع دوباره برای برانکو

یک شروع دوباره برای برانکو

آی اسپورت- روزنامه مارکا اسپانیا تیتر جالبی در روز گذشته داشت. تیتریک نشریه پر تیراژاین بود که "در مادرید کسی به از دست دادن عنوان قهرمان لا لیگا باور ندارند و در بارسلونا هم کسی به بردن قطعی آن "

این عنوان تنها یک واقعیت را نشان می دهد که آمارها و ارقام و اعداد در فوتبال قابل استناد نیستند . مبارزه و رفع اشکالات و تقویت برتری ها تا آخرین روز لیگ ادامه دارد. پرسپولیس برانکو دارای خصلتهای منحصر به فردی شده است به گونه ای که تکرار موفقیت های این تیم حالا عادی شده است . پرسپولیس اختلاف امتیازات خود را بیشتر می کند. این تیم پس از یک نبرد 120 دقیقه ای درفاصله چند روز در مقابل تیم بسیار قدرتمند فولاد اهواز در شهر اهواز در دقیقه 89 بازی برده را با اشتباه محرز دروازه بانش به تساوی می رساند. این تیم با تیم دوم جدول 8 امتیاز اختلاف امتیاز دارد .

این تیم بهترین خط حمله و دفاع و بیشترین برد و کمترین باخت و آقای گل بازی ها و سلطان پاس را در تیمش دارد اما باز هم توقع از این تیم بیشتر است . پرسپولیس به آمارها نگاه نباید بکند زیرا راه طولانی است و رقبا هر روز قوی تر می شوند . امروز فولاد دارای قدرت بیشتری است استقلال با شفر حالا فوتبال زیبا و هدفمندبازی می کند و تیمهائی چون پیکان و سایپا و ذوب آهن و تراکتور سازی ... دوان دوان می آیند و مشکل بعدی پرسپولیس این است که تقویت نمی تواند بشود و بیشترین بازی را انجام داده است و قوانین عجیب و غریب چون مشکل احمد نور الهی است اما پرسپولیس باید به حرکت تیمی خود سرعت بخشد بخصوص این روزها که مشکل تازه ای هم به سراغ این تیم آمده است . پرسپولیس برانکو تیمی بوده است که دو خصوصیت مهم داشت:

یک:  کم گل می خورد

دو: وقتی گل اول را می زند قادر به دفاع از آن است

این دو خصیصه در بازی های بادران و نفت آبادان و فولاد اهواز نقض شدند . پرسپولیس در هر سه بازی گل اول را زد اما نتوانست اندوخته خود را حفظ کند وفقط در بازی با بادران موفق به زدن گل دوم شد.مشکل دیگر پرسپولیس گلهای مشابه‌ای است که می خورد. پرسپولیس در سه بازی آخر خود سه گل در محوطه شش قدم می خورد. دو گل از ضربات کرنر و یک گل از یک سانتر. پرسپولیس در روز جمعه می‌تواند شروع دو باره ای داشته باشد؟ آیا این تیم می تواند با رفع اشکالاتش به قطار در حال پیشروی اش سرعت بهتری دهد؟ به انتظار می‌نشینیم.

۲۷ ۱  
آی اسپورت
2017-12-27 23:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
برانکو تمرکز و انگیزه خودش را از دست داده. ما نباید اینقدر ساده از جام حذفی حذف می شدیم و با فولاد مساوی می کردیم.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر