فهرست
نقل قول های روز: استقلال بالغ نشده
نقل قول های روز: استقلال بالغ نشده

نقل قول های روز: استقلال بالغ نشده

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

شفر با استفاده از رحمتی به نوعی ریسک کرد و در عین حال حسینی را هم خراب کرد. اگر خدای ناکرده رحمتی اشتباهی در بازی مرتکب می‌شد، برای همیشه از بین می‌رفت. خدا را شکر اتفاقی نیفتاد.شفر این بچه (حسینی) را خراب کرد. او این همه خوب بازی کرد و رکورد زد و پاداشش بازی نکردن بود! چه ربطی دارد که می‌گویند رحمتی را برای جام حذفی آماده می‌کنند؟! تصمیم، تصمیم غلطی بود. به لحاظ روحی و روانی، حسینی را از دست دادند، اما رحمتی را که چند بازی به میدان نرفته بود، دوباره به دست آوردند.

انتقاد برومند از شفر به خاطر نیمکت نشین کردن حسینی

الان شرایط پرسپولیس شرایط بدی است. آن اتفاقات افتاد و پنجره نقل‌وانتقالات پرسپولیس بسته شده است، اما طارمی می‌گذارد و می‌رود. اگر پنجره نقل‌وانتقالات باز بود، هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شد و پرسپولیس می‌توانست به جای طارمی بازیکن جدید بگیرد، اما رفتن او روی پرسپولیس تاثیر گذاشت؛ خیلی هم زیاد تاثیر گذاشت. طارمی زمانی رفت که نمی‌شد بازیکن در پرسپولیس جابه‌‌جا شود. متاسفانه الان شرایط طوری شده که پول خیلی تعیین کننده است و نمی‌شود طارمی را هم سرزنش کرد. به هر حال هرکس تلاش می‌کنند که آینده‌اش را مدنظر داشته باشند. من او را مقصر نمی‌دانم.

نظر درخشان درباره جدایی طارمی از پرسپولیس

قرمزپوشان تهرانی در نیم فصل اول بازی های بسیار قابل قبولی از خود ارائه دادند و توانستند امتیازات زیادی را از آن خود کنند و با اختلاف زیادی صدرنشین لیگ باشند.اما در هفته های اخیر این تیم دچار افت شده و آن صلابت نیم فصل اول را ندارد. البته این موضوع تا حدودی طبیعی است و هیچوقت یک تیم نمی تواند همیشه در اوج بماند.

تحلیل حمید استیلی از وضعیت اینروزهای پرسپولیس

در مشهد بازی قابل قبولی از آبی پوشان شاهد نبودیم. نباید این تیم شرایطی داشته باشد که به خاطر یک پنالتی همه نیمکت نشین‌هایش چنان به «سر و کول» هم بپرند که انگار تیم به فینال آسیا رسیده است. اگر استقلال در این بازی با نتیجه خوبی پیروز می شد من به شخصه رفته رفته می توانستم درباره توانایی های وینفرد شفر فکر کنم. این تیم هنوز نقاط ضعف فراونی دارد و بالغ نشده است؛ آنقدر که باید نگران دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بود.

محمد مومنی نگران وضعیت استقلال با ادامه این روند است.

 

     
آی اسپورت
2018-01-21 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر