فهرست
برای بیرانوند؛ خودت ضرر می‌کنی
برای بیرانوند؛ خودت ضرر می‌کنی

برای بیرانوند؛ خودت ضرر می‌کنی

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند کلا خداحافظی‌اش را پس گرفته و از کسانی که این خبر را منتشر کرده‌اند خواسته فایل صوتی یا تصویری اظهارنظر او در این مورد را منتشر کنند. طبق معمول هم اکثر مردم دنبال ستاره‌ها هستند و حرف بیرو را قبول کرده‌اند، درحالی‌که گلر پرسپولیس واقعا بعد از اعلام خبر محرومیتش چنین مسئله‌ای را به زبان آورده و این موضوع اصلا به اصرار خودش منتشر شده است. به هر حال پیغام اخیر بیرانوند به این معنی است که: «من آدم قابل اعتمادی نیستم. از این به بعد بدون اینکه از من سند بگیرید، هیچ‌کدام از حرف‌هایم را باور نکنید.» اشکالی هم ندارد. بیرانوند با خودش تصور می‌کند این بار برنده شده و آدم زرنگی بوده، اما کاش او بفهمد این قبیل موضع‌گیری‌های متناقض و شتاب‌زده، فقط اعتبار او را کم و کمتر می‌کند.

 

همشهری ورزشی

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-09-21 18:13:00
نظر دهید

۲ نظر
رضا کیان
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۰۵
بیرانوند فوتبالیست بزرگیه اما بلحاظ شخصیتی واقعا داغونه بدتر از اون رسانه های ابله ورزشی اند که بواسطه پرسپولیسی بودنش مقدسش کردند واقعا اعتراض تون بی مورده چیزی که عوض داره گله نداره بهورید که حقتونه!
عاشق فوتبال پاک
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۰۷
یکی از بی ادب و بی فرهنگترین فوتبالیست تاریخ لیگ ایران. متاسفم برای فدراسیون ناپاک ایران که به این بیسواد و بی فرهنگ کمک کردن تا محروم نشه. در واقع فدراسیون صحه گذاشت بر بی فرهنگی در فوتبال. با وجود همچین آدمایی در فوتبال کی حاظر میشه اجازه بده خوانواده اش بره استادیوم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر