فهرست

وعده هدایتی در اینستاگرام: در مزایده سوم پرسپولیس را می‌خرم!

آی اسپورت-حسین هدایتی مالک باشگاه استیل‌آذین ایرانیان و یکی از متقاضیان خرید باشگاه پرسپولیس در پاسخ به شایعات اخیری که درباره کمک‌های وی به فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس مطرح شده پاسخ‌هایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته که در زیر می‌خوانید.

هدایتی نوشت: من نمی‌دانم کفاشیان چه گفته اما کمک‌های بنده به پرسپولیس ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد که من از او بخواهم پس بگیرم اما اگر منظور شما و یا کفاشیان کمک‌هایم به تیم‌های ملی باشد پاسخ من این است که کمک‌های بنده از جمله پاداش‌ها بلاعوض بوده و به عشق مردم و علاقه‌مندان به فوتبال و تیم‌های ملی این پاداش‌ها را پرداخت کردم. فقط یک مورد فدراسیون از من مبلغی را از همان ابتدا قرض‌الحسنه دریافت نمود که تا 2 ماه بعد برگردانند و مدارک آن را هم به من دادند اما مدتی است که از این زمان گذشته اما من حتی یک تماس هم نداشته‌ام چون وضعیت مالی فدراسیون فوتبال را درک می‌کنم و نگرانی هم ندارم چنانکه باز هم نیاز باشد در خدمت خواهم بود. متأسفانه فیفا هنوز حقوق متعلق به حضور تیم ملی در جام جهانی را به دلیل تحریم‌ها نپرداخته است. در مورد حضور رقیب هم هیچ نگرانی و ناامیدی نیست. ما از رقابت سالم استقبال می‌کنیم و شرکت استیل‌آذین ایرانیان با قدرت در مزایده سوم پس از شنیدن شرایط جدید توسط سازمان خصوصی‌سازی شرکت خواهد کرد. با نگاه مثبت نظام به بخش خصوصی و رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری فکر نمی‌کنم شرکت‌های خصولتی وارد این عرصه شوند امیدوارم در اموری که قصد واگذاری دارند اولویت با اهالی همان حوزه که صاحب تجربه و علاقه‌مند و از نظر مالی توانمند می‌باشد قرار بگیرد حتی ای کاش به نظر مردم و علاقه‌مندان همان حوزه هم توجه شود.

نکته: باشگاه پرسپولیس طی دو مرحله خصوصی‌سازی به دلیل نداشتن مشتری رسمی واگذار نشد و قرار است مزایده سوم در سال 94 برگزار شود.

     
آی اسپورت
2015-03-23 18:13:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر