فهرست
حاشیه های ایران-نپال: از مجادله بر سر پنالتی تا درگیری آزمون
حاشیه های ایران-نپال: از مجادله بر سر پنالتی تا درگیری آزمون

حاشیه های ایران-نپال: از مجادله بر سر پنالتی تا درگیری آزمون

 آی اسپورت- تیم‌های امید ایران و نپال در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که امیدهای ایرانی با حساب 5 بر صفر پیروز این جدال شدند. در زیر می توانید حاشیه های این دیدار را بخوانید:

علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال، سامان آقازمانی، کاظم برجلو، کاشانی و اخوت سرپرسا تیم امید که جایش روی نیمکت را به مایلی کهن داد از حاضران در جایگاه ویژه ورزشگاه بودند.

* حبیب کاشانی پیش از حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه در رختکن  تیم امید حضور یافت و دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.

* باد و سرمای شدید در ورزشگاه آزادی حاکم بود که این مسئله کار را برای بازیکنان و حتی هواداران در ورزشگاه سخت کرده است. پیش از آغاز بازی باد به حدی شدید بود که تابلوهای تبلیغاتی پشت دروازه‌ها را سرنگون کرد.

* محمد مایلی‌کهن به جای اخوت و به عنوان سرپرست تیم امید روی نیمکت نشست.

* 8 نفر از اعضای کادر فنی و همچنین 12 نفر از بازیکنان تیم امید روی نیمکت حضور داشتند که این مسئله باعث شده بود نیمکت بسیار شلوغ شود.

* نکته جالب اینکه یکی از هواداران تیم ملی شباهت عجیبی با کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی داشت که همین مسئله سوژه هواداران و خبرنگاران شده بود.

* زمانی که داور برای ایران اعلام پنالتی کرد، ارسلان مطهری توپ را برداشت تا دومین گل خودش  برای ایران به ثمر رساند اما بهنام برزای و سردار آزمون هم می‌خواستند پنالتی بزنند که برای لحظاتی بر سر اینکه چه کسی پنالتی‌زن باشد بین بازیکنان بحث به وجود آمد اما در نهایت این بهنام برزای بود که ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.


* بعد از ضربه پنالتی برزای، سردار ازمون که توپ را از داخل دروازه در آغوش کشیده بود هنگامی که قصد داشت از محوطه جریمه نپال خارج شود با بازیکن این تیم برخورد کرد که این مسئله باعث شد بازیکن نپال برای لحظاتی روی زمین بیفتد. 

* با توجه به اینکه لیدرهای حاضر در ورزشگاه پرسپولیسی هستند، شروع به تشویق احمد نوراللهی، میلاد کمندانی و امیر عابدزاده کردند اما هیچ کدام از این بازیکنان از جای خود از روی نیمکت بلند نشدند و هوادران از مایلی‌کهن خواستند که این بازیکنان از روی نیمکت بلند شوند و به ابراز احساسات آنها پاسخ دهند.

* در شرایطی که هواداران بارها خاکپور سرمربی تیم امید کشورمان را تشویق کردند اما وی که کاملا حواسش به بازی بود به ابراز احساسات هواداران پاسخ نداد. 

* در اواخر نیمه دوم برخی از هوادارن چون نور کافی وجود نداشت ورزشگاه را ترک کردند.

* در صحنه‌ای از بازی که علی کریمی در موقعیت خوبی به سردار آزمون پاس نداد، آزمون به این کار او اعتراض کرد.

* کیومرث هاشمی رئیس ملی المپیک پیش از پایان بازی ورزشگاه آزادی را ترک کرد.


     
آی اسپورت
2015-03-23 18:12:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر