فهرست
یادداشت ویژه: اصولگرا ، اصلاح طلب و کی روش!
یادداشت ویژه: اصولگرا ، اصلاح طلب و کی روش!

یادداشت ویژه: اصولگرا ، اصلاح طلب و کی روش!


مهدی طاهرخانی/ آی اسپورت

محمود احمدی نژاد و مردانش کماکان شبیه هم بودند، اگرچه اصولگران اینک با سرعت ٢٠٠ کیلومتر در حال فرار از احمدی نژادیسم هستند و حتی او را از خود نمی دانند، اما تاریخ را نمی شود فریب داد. دولت اصولگرا، رییس جمهورش، مردان تصمیم گیر ورزشش وقتی از یکی بدشان می آمد راحت، بدون ادا و اطوار، بی منت شارلاتانیزم، شبانه طرف را اخراج می کردند و میگفتند برو ما تو را نمی خواهیم. درست شبیه قصه على دایی در فروردین ٨٨.
اما حالا زمام امور دست گروه دیگر است؛ بخشی که تعامل را اصل می داند، اصلاحطلب است و مردم را خودی می داند. اما همین بخش و وزیر ورزشش یک چالش خسته کننده با کى روش دارد.
از روز اول تا حالا. بعد از پایان جام جهانی، بر خلاف احمدی نژاد که علی ابادی را با تلفن فراخواند و گفت سرمربی تیم ملی فوتبال کشور را همین الان اخراج کن، محمود گودرزی به استقلال فدراسیون احترام می گذارد. از این رو کفاشیان به رغم اگاه بودن از تمایل وزارت ورزش، با کى روش قرارداد ٤ ساله اى را امضا کرد. 
اما وزارت ورزش از هیچ اقدامی برای درفشار گذاشتن فدراسیون فروگذار نکرد.
کفاشیان هم سرانجام باج داد؛ اول ایت الهی را فراری داد، سپس نبی را اخراج کرد تا دم وزارت ورزش را اینچنین ببیند.اما وزارت راحت ننشست.
دبیرکل جدید فدراسیون که رسما نفوذی وزارت خانه در فدراسیون به حساب می آید نخستین جنگ را با کی روش اغاز کرد. به زعم انها برانکو موفق تر از کی روش بود.کفاشیان در ابتدا از کی روش خواست پوست کلفت باشد اما حالا خودش به سرمربی تیم ملی می گوید برو تا اذیت نشوی! علی ابادی همان دیکتاتوری بود که راحت نظرش را تحمیل کرد اما محمود گودرزی در پشت پرده کار می‌کند. مردان تصمیم گیر دولت دهم شفاف زور می گفتند، وزیر دولت یازدهم روش دیگری را پیش گرفته اما نهایت همان زور را می گوید!
کى روش باید برود و لابد اسدی و وزارت ورزش همان برانکو را می خواهند. شاید نوبت فرکی است.
مردم این سناریو را دوست ندارند و وزارت ورزش کاش شهامت این را داشت تا شفاف بگوید این نظر ما بود!
کفاشیان مرد معامله است؛ او پشت کسی نیست او حتی به خودش هم رحم نمیکند و به وقتش می‌فروشد. پس حرجی بر وی نیست؛ مردم حالا وزارت ورزش را مسئول خروج کى روش می دانند.باید دید نسخه شفا بخش وزارت خانه؛ همان هایی که با انتخاب هیات مدیره پرسپولیس ، رسما این تیم را به هوا فرستادند،برای تیم ملی چیست.
اسدی مدام به خبرنگاران می گوید برای اصلاح فوتبال امده ام؛ ما منتظر مینشینیم. جانشین کی روش نشان میدهد وزارت ورزش چه خوابی برای فوتبال دیده است؛ نگاه تان را از کفاشیان بر گردانید؛ او هیچکاره این معادله است؛ تنها به فکر صندلی اش است و بس!

  ۶  
آی اسپورت
2015-03-23 19:36:42
نظر دهید

۶ نظر
محمد حسین
دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴، ۲۲:۰۹
فوق العاده بود
مربی بعدی حسین فرکی
واسه وزارت ورزش متاسفم.
جناب گودرزی وزیر بی کفایت
دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
گودرزی، مایلی کهن، قلع نویی و خاکپور خائنین به مردم ایران و فوتبال دوستان هستن. مردم رو میشه با رسانه گول زد. در پیشگاه خدا چیکار می‌کنن؟
اشکان
دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴، ۲۳:۲۶
واقعا از دولت روحانی بعیده که گودرزی پزیر ورزشش باشه. متاسفم.
hasam
سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۴، ۰۴:۲۸
Forget CoC gems hacks. Better visit http://clanshelper.com/ and its great! You receive your CoC gems instantly!!! BETTER GAME GUARANTEED! (lop4GRAk3s)
mehdi
سه شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۴، ۱۱:۲۰
Eyval
Eyne haghighate
نیما
جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴، ۱۱:۳۰
کاملا با نظر شما موافقم.این آقای گودرزی وزیر رئیس جمهوری هست که با رای همین مردم برسر کار آمده است ولی حالا نظر حداکثری مردم برایشان بی اهمیت شده و به دیکتاتوری خود ادامه میدهند.اینها نمیخواهند ایران برای بار دوم به صورت متوالی به جام جهانی صعود کند و تمام تلاش خود را میکنند تا تیم ملی موفق نباشد.برای کفاشیان بی لیاقت هممتاسفم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر