فهرست
از اولین اخراج شدن رافا تا جنگ بزرگ ناپولی با داوران
از اولین اخراج شدن رافا تا جنگ بزرگ ناپولی با داوران

از اولین اخراج شدن رافا تا جنگ بزرگ ناپولی با داوران

آی اسپورت – رافا بنیتس شب گذشته برای اولین بار در دوران مربیگری اش از سوی داور بازی دیدار ناپولی و آتالانتا اخراج شد و ناپولی بعد از مسابقه مدعی شد که کارلو تاوکیو رئیس فدراسیون اعتبار لیگ ایتالیا را زیر سوال برده است. در بیانیه باشگاه ناپولی آمده اتفاقی که در بازی با آتالانتا افتاده در انگلیس هرگز رخ نمی داد.

مربی سابق لیورپول و چلسی از اینه کالوارزه داور بازی گل آتالانتا در حالیکه خطایی روی بازیکنان او صورت گرفته بود، پذیرفته بود شاکی بود. او بعد از بازی گفت:\" شش داور در زمین واقعا سخت است. احتمالا آنها به چند داور دیگر هم نیاز دارند تا اتفاق های رخ داده در زمین را ببینند. مطمئن هستم که آنها خطا را ندیدند. اگر غیر از این بوده، واقعا اتفاق خطرناکی است.\"

بنیتس در پی اعتراض های فراوان در طول بازی اخراج شده و در این مورد گفت:\" من هرگز در دوران مربیگری کارت زرد هم نگرفته بودم. اخراج شدن به مراتب عجیب تر بود. در بیش از 600 مسابقه این اتفاق نیفتاده و اگر عصبانی شده ام پس حتما دلیلی وجود دارد.\" ناپولی در توئیتر نوشت:\" شرم آور است. این داوری در حد لیگ ایتالیا و سری A نبود. چنین اتفاقی هرگز در انگلیس رخ نمی داد\"

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-23 19:52:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر