فهرست

اعتراف های اررا: فن خال با بازی من مشکل داشت

 
آی اسپورت – آندر اررا ستاره خط میانی یونایتد اعتراف کرده که لوئی فن خال در روزهای اول حضورش در اولدترافورد به شدت با شیوه بازی او مشکل داشته و مدتی طول کشیده که توانسته با سبک فکری مربی هلندی تطبیق پیدا کند.
اررا با 36 میلیون یورو در تابستان گذشته از بیلبائو به منچستر آمد ولی در ابتدای فصل با مشکلات زیادی برای جا افتادن در لیگ برتر مواجه بود. مصدومیت ها و تلاش برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی تیم موجب شدند که او تنها هفت بازی لیگ در شش ماه نخست این فصل در کارنامه داشته باشد.
ولی اررا در پنج بزی قبلی یونایتد 90 دقیقه کامل بازی کرده است. او در گفت وگویی با ال پائیس از عدم رضایت فن خال از سبک بازی اش در ماههای ابتدای حضور در یونایتد گفته است:" فن خال آدم خوبی است ولی از همان روز اول پرخاشگر و بسیار جدی بوده و شخصیت خاص خودش را دارد. اما او سابقه مربیگری خوبی دارد. نظم و انضباط دوست دارد و به هیچ وجه خودخواهی بازیکنان را قبول ندارد. همه از نظر او یکسان هستند. او مالکیت توپ را دوست دارد و خوشش نمی آید که شما توپ را از دست بدهید. اوایل فصل به خاطر اینکه مرتب سعی می کردم توپ را بگیرم از من عصبانی می شد. چون همیشه می خواستم توپ را داشته باشم. اما از نظر او من باید منتظر می ماندم."  
     
آی اسپورت
2015-03-23 21:03:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر