فهرست

بیانیه رئال‌مادرید: محرومیت برای ضاربان ماشین گرت بیل

آی‌اسپورت- باشگاه رئال مادرید دیروقت شب گذشته بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن ادعا کرد سه نفری که بعد از باخت یک-2 به بارسلونا به اتومبیل گرت بیل حمله کردند و به سایر بازیکنان تیم توهین کردند، شناسایی شده‌اند.
باشگاه اعلام کرده اطلاعات مربوط به دو نفر را به کمیسیون ملی مبارزه با خشونت اسپانیا ارائه می دهد تا مجازات‌های لازم برایشان در نظر گرفته شود. یک نفر هم از اعضای باشگاه رئال است که به طور حتم اخراج و تا آخر عمر از حضور در ورزشگاه محروم می شود.
ستاره سابق تاتنهام که با 80 میلیون پوند به رئال مادرید آمده و زمزمه‌هایی درباره بازگشتش به لیگ برتر در تابستان پیش رو مطرح شده، در ساعات اولیه دوشنبه بعد از بازگشت از بارسلونا در حال ترک زمین تمرین رئال بود که با دو نفر مواجه شد که به ماشینش لگد می زدند و به او فحاشی می‌کردند. بیل هم بدون توجه به آنها با سرعت از کنارشان رد شد. خسه و سرخیو راموس هم هدف این فحاشی‌ها قرار گرفتند.
ستاره ولزی رئال از آغاز سال هدف توهین‌ و سوت و هوی هواداران رئال بوده و در بازی هفته قبل با لوانته که با زدن هر دو گل تیمش به 829 دقیقه قحطی گل خود پایان داد، کمی رابطه‌اش بهتر شد اما دوباره بعد از باخت به بارسا وضعیت به حالت اول برگشت؛ او البته بدشانس هم بود چون گلی که زد به خاطر آفساید رونالدو مردود اعلام شد. روزنامه آاس دوشنبه به بیل به خاطر بازی ضعیفش در ال‌کلاسیکو نمره نداد و مارکا نوشت: واضح است فلورنتینو پرس برای بازیکنی 100 میلیون یورو داده که ارزشش 20 میلیون بوده.
     
آی اسپورت
2015-03-24 10:40:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر