فهرست

دومین تمرین تیم ملی در اتریش؛ دژاگه استراحت کرد

آی اسپورت- صبح امروز دومین جلسه تمرینی تیم ملی در زمین چمن مجموعه ورزشی NV برگزار شد و بازیکنان تیم ملی زیر نظر کارلوس کی روش یک قدم دیگر برای بازی با شیلی آماده تر شدند؛ دیداری که قرار است پنج شنبه هفته جاری در وین برگزار شود.
 در این تمرین علیرضا حقیقی، رضا قوچان نژاد و مرتضی پورعلی گنجی که به تازگی به اردوی تیم ملی اضافه شده اند در کنار سایر بازیکنان حضور داشتند. سید جلال حسینی و پژمان منتظری هم که دیروز به اتریش رسیده اند  کنار علیرضا بیرانوند، امیرحسین صادقی و وریا غفوری بنا به صلاحدید کادر فنی زیر نظر میکو در سالن بدنسازی حاضر شدند و تمرین کردند.
 در تمرین امروز ملی پوشان، تمرکز سرمربی تیم ملی بر بازی تک ضرب و انجام پرس بود و بر همین اساس در بخشهای مختلف با تنوع تاکتیکی در زمانهای کوتاه، این موضوع با جدیت کارلوس کی روش دنبال می شد. اوسیانو کروز و مارکار آقاجانیان هم وظایف مورد نظر سرمربی تیم ملی را در تمرین انجام می دادند.
 علیرضا حقیقی و سوشا مکانی هم زیر نظر دن گاسپار تمرینهای ویژه دروازه بانی را مرور می کردند. اشکان دژاگه هم که ساعت 14:30 به وقت محلی وارد وین شده بود بنا به صلاحدید کادر فنی در هتل استراحت کرد.
 قرار است جواد نکونام و کریم انصاری فرد امشب به اردوی تیم ملی اضافه شوند.
     
آی اسپورت
2015-03-24 10:03:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر