فهرست

کاهش محرومیت مربی پرتغال/ سانتوس: نگران رونالدو نیستم

آی‌اسپورت: فرناندو سانتوس مربی تیم ملی پرتغال کمترین نگرانی راجع به وضعیت ذهنی حال حاضر فوق‌ستاره تیمش، کریستیانو رونالدو ندارد چون مطمئن است این مهاجم مثل همیشه با تعصب و تلاش تمام برای کشورش بازی می کند.
قدرت ذهنی رونالدو در هفته های اخیر و بعد از به هم خوردن رابطه‌اش با ایرینا شایک و همچنین جشن تولد 30 سالگی‌اش چند ساعت بعد از شکست تحقیرآمیز رئال به اتلتیکومادرید مورد بحث رسانه‌ها قرار گرفته.
سانتوس گفت:«کریستیانو رونالدو اصلا نگرانم نمی کند چون او بیشترین انگیزه را برای بازی کردن و جام بردن دارد. تمام بازیکنان پرتغال به قهرمانی نزدیک شده‌اند اما هنوز موفق نشدند. بازیکنان می خواهند در فینال‌ها باشند و کریستیانو رونالدو هم همینطور فکر می کند. مشکل اینجا بود اگر نمی توانست به تیم ملی ملحق شود.»
رونالدو که در 118 بازی ملی 52 گل زده نقش مهمی در رسیدن پرتغال به فینال یورو 2004 داشت که در کمال شگفتی مغلوب یونان شدند.
سانتوس 60 ساله در جام جهانی مربی یونان بود که به خاطر بدرفتاری هشت جلسه محروم شد اما با حکم دادگاه حکمیت در ورزش(CAS) این محرومیت نصف شد اما نمی تواند در بازی یکشنبه تیمش برابر صربستان در مقدماتی یورو 2016 روی نیمکت بنشیند چون محرومیت او از این بازی شروع می شود. او دوران موفقی در یونان داشت و در یورو 2012 و جام جهانی 2014 تیمش را به مرحله حذفی برد.
     
آی اسپورت
2015-03-24 10:10:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر