فهرست

پیشنهاد 36 میلیون پوندی یونایتد؛هوملس این بار وسوسه می شود

آی اسپورت – منچستریونایتد عزم خود را برای خرید متس هوملس مدافع ملی پوش بوروسیا دورتموند جزم کرده و به احتمال فراوان در آخر این فصل او را به خدمت خواهد گرفت.
هوملس بعد از سالها وفاداری به دورتموند و مقاومت دربرابر وسوسه انتقال به یونایتد، ظاهرا تصمیم گرفته در پایان این فصل بوندسلیگا را ترک کند. او از علاقه یونایتد آگاهی کامل داشته و به احتمال زیاد یکی دیگر از خرید های بزرگ دوره لوئی فن خال در اولدترافورد نام خواهد گرفت. دورتموند برای فروش هوملس 36 میلیون پوند درخواست کرده و حاضر نیست به مبلغی کمتر از این در جریان مذاکرات رضایت دهد. با این حال یونایتد هم نمی خواهد از خرید هوملس منصرف شود و با توجه به اینکه فن خال ارزشهای مدافعی با تجربه زیاد را می داند، به احتمال فراوان با رقم درخواستی دورتموندی ها موافقت می کند.
یونایتد از فصل 2011-2012 زمانیکه سرالکس فرگوسن هنوز در این تیم حضور داشت، خواهان به خدمت گرفتن هوملس بود. درآن سال فرگوسن در فینال جام حذفی آلمان حضور داشت و شاهد شکست 5-2 بایرن مونیخ مقابل دورتموند یورگن کلوپ بود.فرگوسن پیشنهاد خود را برای خرید هوملس، لواندوفسکی و کاگاوا به تیم آلمانی داده بود. اما هوملس هیچگاه با پیشنهادهای دریافتی از تیمهای دیگر موافقت نکرد ولی الان شرایط نسبت به سه سال پیش فرق کرده و هوملس بعد از سالها وفاداری به دورتموند برای جدایی از تیمی که در بوندسلیگا برای سقوط نکردن می جنگد و پیوستن به تیمی که فصل بعد به احتمال فراوان در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد، مشکلی ندارد. 
     
آی اسپورت
2015-03-24 10:54:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر