فهرست

گرت بیل منتقدانش را ساکت می کند: نمی توانید بیرونم کنید!

آی‌اسپورت: گرت بیل با وجود کمپینی که می خواهد او را از اسپانیا بیرون براند مصمم است منتقدان خود را ساکت کند و اگر خواست با میل خودش برود نه با اجبار رسانه‌ها.
منچستریونایتد و منچسترسیتی در راس باشگاه‌هایی هستند که می خواهند گرانترین بازیکن جهان را بخرند بعد از آنکه دومین فصل او در رئال با ناکامی همراه بوده. بعد از ال‌کلاسیکو هم چند هوادار به ماشین او حمله کردند و رسانه‌های مادریدی هم به انتقاد شدید از او پرداختند.
یونایتد و سیتی آماده‌اند در این تابستان تمایل او برای ماندن در لالیگا را تست کنند اما بیل که در دو فینال فصل قبل در جام حذفی و لیگ قهرمانان گل زد و در قهرمانی تیمش سهیم بود، به نظر می رسد مصر است دوباره خودش را در این تیم نشان دهد. منابع نزدیک به او می گویند می خواهد دوباره مبلغ بالای خود را توجیه کند و اجازه نمی دهد انتقال رویایی‌اش به رئال به یک کابوس تبدیل شود.
هواداران بیل در بریتانیا هم خواهان بازگشت او به انگلیس هستند. ایوان رابرتز بازیکن سابق تیم ملی ولز گفت:«کارهایی که در اسپانیا می شود، برای او خوب نیست. او هنوز جوان است و اگر می بیند مثل چهار یا پنج ماه اخیر با او رفتار می شود باید به جایی برود که مورد تقدیر قرار گیرد، جایی که هوادارانش بفهمند چقدر برای تیم زحمت می کشد و به تیم کیفیت می دهد. او ذهنیت قدرتمندی دارد و شایسته این رفتار نیست. شاید مثل فصل قبل بازی نکرده اما می دانم می تواند چه کارهایی برای تیم بکند.»
از بازیکن کناری سابق تاتنهام در رئال خواسته شده بیشتر به کارهای دفاعی بپردازد بر خلاف فصل قبل که مهاجم بازی کرد و در 44 بازی 22 گل زد. خراب‌شدن رابطه‌اش با رونالدو که خیلی دوست دارد مورد توجه باشد هم مزید بر علت شده. چند هفته پیش نظرسنجی از هواداران رئال نشان داد 40 درصد خواهان کنارگذاشتن بیل از ترکیب اصلی رئال شده بودند، ستاره اسبق ساوتهمپتون در برنابئو هم مورد توهین هواداران قرار گرفته و بعد از باخت به شالکه در لیگ قهرمانان هواداران به او فحاشی کردند.
     
آی اسپورت
2015-03-24 11:41:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر