فهرست
پاسخ‌های فتحی؛ تکذیب آدبایور و تهدید جپاروف!
پاسخ‌های فتحی؛ تکذیب آدبایور و تهدید جپاروف!

پاسخ‌های فتحی؛ تکذیب آدبایور و تهدید جپاروف!

آی اسپورت – امروز چند خبر متفاوت نقل و انتقالاتی درباره استقلال در رسانه‌ها منتشر شد. مهم‌ترین آنها حضور امانوئل آدبایور در تهران در روز یک شنبه برای پیوستن به این تیم بود. اما امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کرد. او گفت: «خیر، این نام را من در صفحات مجازی دیدم و واقعیت ندارد. از ماه گذشته باتوجه به نیاز آقای شفر، یک لیستی را تهیه کردیم و با تک تک آن به صورت مستقیم و با واسطه صحبت کردیم. باتوجه به محدودیت‌هایی که داریم، من جمله محدودیت‌های مالی، با بضاعتی که داریم با این بازیکنان وارد مذاکره شدیم.»

فتحی درباره سرنوشت پیوستن سرور جپاروف به استقلال هم حرف‌های متفاوتی زد که بوی هشدار به این بازیکن را می‌داد. او گفت: «من قبلا هم گفتم با او صحبت کردیم و پیشنهاد دادیم. قسمتی از طلب او را دادیم و منتظر پاسخ او هستیم. اگر پاسخ او منفی باشد از او صرف نظر می‌کنیم.»

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-01-05 00:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
@
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
درحدی نیستی که بخوای به بازیکن اولتیماتوم بدین و بعد قیدش رو بزنید. دستمال کشی تو ذات کیسه کشاست؛ طلب فصل قبلش رو گرفت حالا اونقدر دستامل کشی کنید تا برگرده . درمورد مهاجم هم صبر کنید پرسپولیس داره منشا رو میفروشه پول به زودی میرسه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر