فهرست

تمدید قرارداد سیمئونه با اتلتیکومادرید تا سال 2020

آی‌اسپورت: ناتالیا سیمئونه خواهر و مدیر برنامه‌های دیگو سیمئونه از توافق برادرش با باشگاه اتلتیکومادرید برای تمدید قراردادش تا سال 2020 خبر داد. او بعد از ظهر روز گذشته را در دفتر باشگاه سپری کرد و بعد از چند ساعت مذاکره برای تمدید قرارداد به توافق رسید و در نهایت ساعت 9:30 شب از دفتر بیرون آمد.
شرایط کلی قرارداد جدید مورد توافق دو طرف قرار گرفته بود و بعد از نهایی شدن جزییات دیگو سیمئونه امروز به ویسته کالدرون می رود (احتمالا ساعت یک بعدازظهر) تا به طور رسمی قراردادش را امضا کند. تمام اعضای کادر فنی به همکاری با مربی آرژانتینی ادامه می دهند.
سیمئونه در سال 2011 به اتلتیکو آمد و اگر تا پایان قراردادش در این تیم بماند، تا حدودی ورژن سفید و قرمز فرگوسن می شود. قرارداد جدید سیمئونه بخشی از پروژه سال 2020 باشگاه است که با حمایت مالی گروه واندا به انجام می رسد. تمدید این قرارداد همچنین برای مدتی به شایعات رفتن او به باشگاه‌های دیگر خاتمه می دهد.
او از وقتی به اتلتیکو آمده باشگاه را متحول کرده. قهرمانی لیگ اروپا، قهرمانی سوپرجام اروپا، قهرمانی جام حذفی، قهرمانی لیگ و نایب قهرمانی لیگ قهرمانان دستاوردهای او هستند.
     
آی اسپورت
2015-03-24 17:33:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر