فهرست

اتفاق روز: پژمان-پورعلی؛ دوئلِ بزرگ تیم ملی!

آی اسپورت- مصدومیت پژمان منتظری در آستانه جام ملت ها، قرار بود خبر ناگواری برای فوتبال ایران باشد اما جای خالیِ پژمان دوست داشتنی، با درخشش پدیده تیم فوتبال نفت تهران در استرالیا پر شد. مرتضی پورعلی گنجی که سابقه بازی در پست دفاع وسط در تیم یحیی را داشت و در تیم علی منصوریان دوباره به هافبک دفاعی برگشته بود، در تیمِ کارلوس کی روش با پیراهن شماره 8 به زوجِ سیدجلال در خط دفاعی تبدیل شد و نظر همه اهالی فوتبال ایران را به خود جلب کرد.
آقای پدیده، در فاصله کمی بعد از جام ملت ها با یک انتخاب عجیب خودش را به لیگ چین رساند تا برای تیانجین بازی کند. در ایران خیلی ها به انتخابِ او برچسبِ اشتباه بودن می زنند اما خود مرتضی معتقد بود و هست که از فوتبال چین، به اروپا خواهد رسید. او البته در هفته های ابتدایی حضورش در لیگ این کشور، هم طعم اخراج را چشیده و هم با مصدومیت کتف روبرو شده است.
اولین لیستِ سرمربی پرتغالی تیم ملی بعد از جام ملت ها، بازگشتِ پژمان منتظری را به همراه داشت تا مدافع کهنه کار تیم ملی، قرص و محکم برای باز پس گرفتن جای ثابت اش در ترکیب تیم ملی تلاش کند. حالا، او و پورعلی گنجی جوان دوئلِ جالبی را برای قرار گرفتن در ترکیب فیکس تیم آغاز کرده اند و باید دید کدام یک از آن ها در نهایت نظر کی روش را بیشتر جلب خواهد کرد. البته در تیم ملی این احتمال نیز وجود دارد که پژمان در پست دفاع راست به میدان برود تا او و پورعلی گنجی هر دو در میان 11 بازیکن اصلی تیم جای بگیرند. 
     
آی اسپورت
2015-03-24 16:36:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر