فهرست

گزارش روز: علیرضا، شایعه ها و نگاه ها/ روزهای سخت آقای گلر

آی اسپورت- خوش تیپ و کم حرف. همه آن هایی که این روزها در حوالیِ اردوی تیم ملی در اتریش هستند، می توانند که تیم ملی، آرامشِ پیش از طوفانِ جدایی کی روش را در «سکوت» سپری می کند. طبعا با رفتن سی کیو، تعدادی از این بازیکن ها از لبست تیم ملی کنار گذاشته خواهند شد و بازیکنان تازه ای که بعضی های شان مغضوب مردِ پرتغالی بوده اند، دوباره پیراهن تیم را بر تن خواهند کرد. در این بین، شاید نگاه ها روی علیرضا حقیقی زوم تر از سایرین باشد. مردِ شماره یک این روزهای تیم ملی. خوش تیپ و کم حرف.
علیرضا، به ناگهانی ترین شکل ممکن گلر اول تیم ملی در جام جهانی شد و حالا بعد از چند سال، حرف و حدیث هایی در مورد این انتخاب به فضای غیررسمی شایعه ها تزریق شده اند تا در محافلی از نقش بازی دادن به این بازیکن در کنار رفتن کی روش از تیم حرف زده شود. او در برزیل مهره بدی برای تیم نبود اما در جام ملت ها و به ویژه در مسابقه آخر، اصلا خوب کار نکرد تا سرمربی به سبب اعتماد به او زیر فشار انتفادها برود.
حقیقی که توی این نما بی شباهت به سوشا نیست، این روزها در کنارِ او و بیرانوند به تمرین هایش ادامه می دهد و هنوز مطمئن نیست که بعد از کی روش، چه سرنوشتی در تیم ملی خواهد داشت. بدون تردید سوشا تهدید بزرگی برای او به شمار نمی رود اما بیرانوند و شاید مهدی رحمتی، می توانند شماره یک او در تیم را در آینده ای بسیاز نزدیک تصاحب کنند. دو بازی پیش رو برای علیرضا، فرصت ویژه ای برای اثبات دوباره است. شاید به همین خاطر است که این روزها او را در تمرین های تیم جدی تر از همیشه می بینیم. و البته خوش تیپ و کم حرف!
     
آی اسپورت
2015-03-24 16:35:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر