فهرست

بنزما: ناامید نشدیم، هنوز می خواهیم قهرمان شویم

آی اسپورت –شاید بارسلونا در ال کلاسیکو هر سه امتیاز بازی را کسب کرده ولی بازی یکشنبه شب بارسلونا و رئال مادرید به خاطر پاس گل با پشت پای بنزما به کریس رونالدو در ذهن مهاجم فرانسوی ماندگار خواهد شد.
بنزما در گفت وگوی اختصاصی با مارکا در مورد این نتیجه گفت:" واقعا مایه شرم است. ما می خواستیم هرطور شده برنده بازی باشیم." او در مورد پاس گل زیبایش به رونالدو گفت:" وقتی شما اعتماد به نفس دارید، از این کارها می کنید. این بخشی از بازی من است و رونالدو روی همین پاس گل زد. من پشتم به توپ بود و  این بهترین گزینه ای بود که دراختیار داشتم. یک پاس گل به آن شکل ارزشی مثل گل دارد. به خصوص در ال کلاسیکو. شما از چنین پاسی لذت کامل می برید برای اینکه این پاس شما بوده که منجر به گلزنی هم تیمی تان شده"
بنزما در مورد بازگشت مودریچ به ترکیب رئال گفت:" ما موقعیت های زیادی خلق کرده و خوب بازی کردیم. بازگشت مودریچ خیلی خوب است. او همیشه هجومی بازی می کند و برای همین حضورش در ترکیب ما اهمیت زیادی دارد. رئال واقعا جای خالی او را در این مدت احساس کرد."
او در مورد رقابت بارسلونا و رئال برای قهرمانی در لالیگا گفت:" باید به قهرمانی ایمان داشته باشیم. بارسا چند بازی سخت پیش رو دارد. آنها با سویا در خارج از خانه و با والنسیا در خانه روبرو می شوند. همه چیز به خودمان بستگی دارد. باید بازی های بعدی را ببریم و منتظر لغزش آنها بمانیم. هرچیزی ممکن است رخ دهد و نباید ناامید و تسلیم شویم. هنوز همه توجه ما روی لالیگا و لیگ قهرمانان معطوف است"
     
آی اسپورت
2015-03-24 17:11:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر