فهرست
حقیقی نه، لک جانشین بیرو می‌شود
حقیقی نه، لک جانشین بیرو می‌شود

حقیقی نه، لک جانشین بیرو می‌شود

آی اسپورت - پس از جدایی بیرانوند و پیوستن این دروازه بان ملی پوش به باشگاه آنتورپ بلژیک، بوژیدار رادوشویچ، دروازه‌بان اول پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ و جام حذفی شد اما این یک واقعیت است که پرسپولیس برای فصل آینده و همین طور رقابت های آسیایی و مصاف با تیم های بزرگ آسیا، نیاز به یک دروازه بان باتجربه دارد و نمی تواند فقط روی گلر کروات خود حساب کند. به ویژه که رادو در بازی دیشب مقابل ذوب آهن اشتباه عجیبی را مرتکب شد و این موضوع را بیش تر از هر زمان دیگری ثابت کرد که باید در کنار خود یک رقیب جدی داشته باشد.

برهمین اساس و طی دو هفته اخیر، نام های زیادی از نیازمند گرفته تا فرعباسی در رسانه ها به عنوان جانشین های احتمالی بیرانوند مطرح شده اند. به هرحال طبیعی است که کار پرسپولیس برای جذب پیام نیازمند و رشید مظاهری که دو دروازه‌بان آماده فعلی فوتبال ایران هستند، بسیار سخت و حتی نشدنی است چرا که نیازمند و مظاهری هر دو با باشگاه هایشان قرارداد دارند و تیم های سپاهان و تراکتور تحت هیچ شرایطی رضایت نامه دروازه بان های ملی پوش و آماده خود را برای پرسپولیس صادر نمی کنند.

علیرضا حقیقی دیگر دروازه بانی است که برخی از رسانه ها تلاش زیادی کردند تا زمینه حضور او را در پرسپولیس فراهم کنند اما واقعیت امر این است که حقیقی هیچ وقت در لیست موردنظر گل محمدی نبود و اصلا قرار نبود پرسپولیسی شود. حتی شایعاتی شنیده شد که به صورت تلفنی نیز برخی از اطرافیان تیم به او قول هایی داده اند اما حقیقت ماجرا چیز دیگری است و حقیقی اصلا در لیست پرسپولیس نبوده و نیست.

بر همین اساس خبر موثقی حاکی از آن است که مقدمات حضور حامد لک دروازه بان این فصل ماشین سازی در پرسپولیس فراهم شده و این دروازه بان 29 ساله که اتفاقا همشهری بیرانوند هم هست در لیگ بیستم دروازه بان پرسپولیس خواهد بود. گفتنی است که حامد لک یکی از معدود گلرهای حاضر در لیگ برتر ایران است که از سال ها قبل در گفتگو با رسانه ها اعلام کرده که پرسپولیسی است و حتی در جدال های رودرو با استقلال نیز در چند نوبت پیراهن قرمز به تن کرده است.

طرفداری

۸ ۱  
آی اسپورت
2020-08-08 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹، ۲۲:۴۴
یعنی ان دیوث لجباز،کجاست تا ببیند سر نخواستن گلر جام جهانیش دعواست!بدتر اینکه هم مربی هم بازیکنان و هم هوادران دمدمی مزاج هم همه باهم همنظر هستند که این یارو دروازبان نیست!!! حالا فکر کنید دوباره برا تیم ملی انتخاب میشد،همین حضرات که قبولش ندارند به‌به و چه‌چه میکردند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر