فهرست

رقم واقعی انتقال نیمار به بارسا: 158 میلیون یورو!

آی اسپورت – آنچه در ابتدا معامله ای با مبلغ 17.1 میلیون یورو اعلام شده بود، حالا به تدریج به  گران ترین معامله تاریخ فوتبال تبدیل شده است. مارکا در گزارشی دررابطه با انتقال نیمار از سانتوس به بارسلونا نوشته که اگر همه هزینه های صورت گرفته برای انتقال او تا امروز و آنچه باشگاه بارسلونا طبق حکم دادگاه و جریمه درخواستی دادستان باید پرداخت کند را جمع کنیم، انتقال نیمار از باشگاه برزیلی به بارسلونا به رقم 158 میلیون یورو نزدیک می شود.
این مبلغ به مرور زمان و به تدریج افزایش پیدا کرده. باشگاه بارسلونا در زمان توافق با نیمار بلافاصله اعلام کرد که خرید او 57 میلیون یورو برای این تیم هزینه در برداشت. اما تحقیقات بعدی ارقامی را فاش کرد که باشگاه کاتالونیایی آن ها را از رسانه ها مخفی کرده بود. به تدریج از قراردادهای مخفی امضا شده با پدر نیمار و باشگاه سانتوس برای حق و حقوق مختلف و مسایل دیگر حرف به میان آمد. باشگاه کاتالونیایی حق انتخاب دیگری نداشت و به ناچار به امضای این قراردادها و فاش کردن ارقام مربوط به هریک از آنها جدا از رقم اصلی انتقال اعتراف کرد. مقامات اداره مالیات اسپانیا هم بلافاصله وارد عمل شده و مدعی شدند بارسلونا در این انتقال مرتکب 13.5 میلیون یورو فرار مالیاتی شده است.
حالا که دادستان برای بارتومئو و روسل روسای فعلی و قدیمی باشگاه درخواست حبس و جریمه سنگین کرده، مبلغ انتقال نیمار به 158 میلیون یورو نزدیک شده که این رقم چیزی در حدود سه برابر رقم رسمی اعلام شده از سوی باشگاه برای خرید اوست. دراین شرایط نیمار به گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل می شود. 
     
آی اسپورت
2015-03-24 17:31:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر