فهرست

جملات بیادماندنی فوتبال ایران در سال ۹۳: دایی و کریمی را به خاطر قیمت مرغ به جان هم انداختند!/ بچه 18 ساله پول پورشه را از کجا بدست می آورد؟

آی اسپورت- ورزش ایران در سال ۱۳۹۳ به علت فراوانی و تعدد رویدادهای ورزشی در سطح جهان و آسیا روزهای شلوغی را پشت سر گذاشت و به همین خاطر طبیعی بود که حواشی ایجاد شده در همین مسیر عاملی برای رونق گرفتن رسانه‌های ورزشی و توجه مردم به این حوزه شود. البته مطابق معمول باز هم فوتبالی‌ها نقش اول را در این ماجرا ایفا کردند و برای نمونه کار حتی به حبس و زندان رفتن سرمربی سابق تیم ملی هم کشیده شد. در این روزهای ابتدایی سال جدید مروری بر اظهار نظرهای جنجالی سال ۱۳۹۳ خالی از لطف نیست.

۱-آقایی که چهار قهرمانی داری، ترسیدی که زیرآبم را زدی؟
رسول خطیبی بعد از اینکه در میانه‌های لیگ سیزدهم از تیم فوتبال گسترش فولاد اخراج شد در ابتدای سال ۹۳ دست به افشاگری زد و گفت: آقایی که سه چهار قهرمانی در فوتبال ایران داری چرا باید از من بترسید که روزی جای شما را بگیرم؟ البته با توجه به کدهای رسول خطیبی کاملا مشخص است که نظر او به سمت کدام مربی فوتبال ایران بوده است.
۲-قهرمانی پاک در این فوتبال آلوده افتخار من است
حسین فرکی پیش از برگزاری آخرین بازی‌های تیم فولاد در لیگ سیزدهم که منجر به قهرمانی این تیم خوزستانی شد گفت: من به عنوان یک عضو از جامعه فوتبال واقعا از بی اخلاقی‌ها ناراحت هستم و در این شرایط که همه فوتبال را آلوده فرض می‌کنند افتخار می‌کنم با تیمی به عنوان قهرمانی برسم که همه می‌گویند پاک است.
۳-کریمی و دایی را به جان هم انداختند تا مردم نپرسند یک کیلو مرغ چند است؟! 
محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد حواشی ایجاد شده بین علی دایی و علی کریمی در ابتدای سال گذشته گفت: تنها عده ای از این حواشی و انعکاس آن در رسانه ها سود می‌برند که دلشان هم برای فوتبال نسوخته. آنهایی از این دعوا شاد بودند که هدفشان پرت کردن حواس مردم بود. اینکه ذهن مردم درگیر باشد تا نپرسند قیمت مرغ چند است و علت این تورم‌ها چه بوده است!
۴-کی‌روش با رفتن از ایران کمک بزرگی به فوتبال ما می‌کند!
محمود یاوری درباره اینکه گفته می‌شود کی‌روش در جام ملت‌های آسیا سرمربی ایران نخواهد بود، عنوان کرد: اگر این اتفاق رخ دهد کی‌روش کمک بزرگی به ما کرده است. من از روز اول کی‌روش را به عنوان یک سرمربی بزرگ تایید کردم، ما با او به جام جهانی رفتیم هرچند که با فوتبال ایرانی هم می‌توانستیم به جام جهانی برویم.
۵-آقای کفاشیان از حسابرسی چه می‌دانی؟
محمد رویانیان در جواب اظهارات علی کفاشیان مبنی بر بدهی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برادر محترم و عزیز جناب آقای کفاشیان! شما در مصاحبه امروزتان در وزارت ورزش اشاره به ۶۰ میلیارد بدهی باشگاه پرسپولیس کرده‌اید و گفته‌اید که این ناشی از عملکرد مدیران قبلی پرسپولیس است. وی افزود: لذا شایسته است که به چند نکته توجه کنید. آیا شما در جریان بدهی ۶۰ میلیاردی پرسپولیس هستید؟ شما به چه استنادی اعلام کردید که این بدهی ۶۰ میلیارد است؟ جنابعالی از حسابرسی چه چیزی می‌دانید؟
۶- کاش جای تشویق به من فحش می‌دادند!
علی فتح الله‌زاده مدیرعامل سابق استقلال بعد از شکست تیمش در برابر تراکتورسازی گفت: من واقعاً نمی‌دانم چگونه و به چه صورت باید از این مردم عزیز و قدرشناس تشکر کنم. شرمنده آنها هستم، استقلال شکست خورد و هواداران به جای اینکه شعار دهند، تشویق کردند. بیشترین ناراحتی‌ام برای این است که به تراکتورسازی باختیم و قهرمانی و سهمیه لیگ قهرمانان را از دست دادیم. من رفتم تا هواداران علیه من شعار بدهند و توهین کنند اما بیشتر از همیشه مرا مورد حمایت قرار دادند و ناراحت شدم.
۷-فکر می‌کنید پورشه سواران تهران همه فوتبالیست هستند؟
رضا نوروزی مهاجم تیم پرسپولیس در مصاحبه ای پر سر و صدا اظهار کرد: تهران پر است از "بی ام و" و "پورشه" ولی همه اینها فوتبالیست نیستند. بروید ببینید یک جوان ۱۸ ساله پول از کجا آورده که پورشه سوار می‌شود؟
۸-بدهی پرسپولیس را از بیت المال پرداخت نمی‌کنیم!
وزیر ورزش و جوانان گفت: بدهی ۶۰ میلیاردی پرسپولیس را از جیب بیت المال پرداخت نمی‌کنیم، چون قراردادهای فوتبال شفاف نیست.
۹-می روم تا استقلال ۲۰ سال عقب برود!
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من می‌روم تا فردی همانند واعظ آشتیانی بیاید و استقلال را همانند گذشته ۲۰ سال عقب ببرد.
۱۰-شهرت امروزت از صدقه سر پیشکسوتان پرسپولیس است
افشین پیروانی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در جریان اختلافاتش با محمد رویانیان گفت: آقای رویانیان گفتی پول مفت ندارم به کسی بدهم. اما این را به شما می‌گویم شهرت مفتی که الان به دست آوردی از صدقه سری من و امثال من پیشکسوت است.
     
آی اسپورت
2015-03-24 17:59:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر