فهرست

فالکائو به طور حتم تابستان از یونایتد جدا می شود

آی اسپورت – رادامل فالکائو حتی درصورت تمایل من یونایتد به عقد قرارداد دائمی با او می خواهد تابستان آینده این تیم را ترک کند. مهاجم کلمبیایی که در یونایتد بدترین روزهای فوتبالش را سپری می کند، طبق گزارش منچسترایوینینگ نیوز به دنبال فرصتی مناسب برای ترک این تیم می گردد.
او که در این فصل به ندرت از سوی فن خال در ترکیب اصلی تیم به کارگرفته شده، دیگر تحمل شرایط دشوار در الدترافورد را نداشته و حتی گفته شده پیش از اینکه فن خال چندی پیش او را برای بازی در تیم زیر 21 ساله های تیم فرستاده، تصمیم خود را برای ترک این تیم گرفته بود.
فالکائو از اینکه در بازی های قبلی یونایتد مقابل نیوکاسل و آرسنال هم به عنوان یار تعویضی مورد استفاده قرار نگرفته به شدت ابراز ناراحتی کرده است. باشگاه یونایتد به زودی تصمیم خود را در مورد مهاجمی که تا چندی پیش یکی ازخطرناک ترین فورواردهای فوتبال جهان بود، اعلام خواهد کرد. اما حتی اگر یونایتد تصمیم بگیرد قرارداد قرضی او از موناکو را به قراداد دائمی تبدیل کند هم فالکائو خواهان رفتن از یونایتد خواهد شد. والنسیا و یوونتوس دو تیمی هستند که برای جذب او تمایل نشان داده اند و ژرژ مندز مدیر برنامه های فالکائو گفته که به رغم فصل دشوار این بازیکن، او را فقط به تیمهای طراز اول اروپایی خواهد فروخت.
فالکائو تنها 4 گل در 22 بازی برای شیاطین سرخ در این فصل گل زده و سایه ای از بازیکنی است که پیش از مصدومیت رباط صلیبی سال گذشته، در میادین حضور پیدا می کرد. دوران فوتبال او از زمان انتقال به یونایتد با دشواری های بیشتری روبرو شده و به هیچ وجه تجربه خوبی در لیگ برتر نداشته است. هفته گذشته اولین مدیربرنامه های فالکائو هم از شرایط سخت او در یونایتد و اینکه او به هیچ وجه ازاین اوضاع راضی نیست حرف زده بود.
این در حالی است که فن خال مدعی است که فالکائو می تواند به روزهای اوج فوتباش بازگردد. حتی پکرمن مربی تیم ملی کلمبیا هم از شرایط فالکائو ابراز نگرانی کرده است. البته نام او در فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی کلمبیا برای دو بازی مقابل بحرین و کویت در هفته آینده قرار گرفته است. 
     
آی اسپورت
2015-03-25 09:27:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر