فهرست

نکته روز: کارت زردهای زاتزا بیشتر از گلهایش هستند!

آی اسپورت – سیمونه زاتزا مهاجم ساسولو یک مورد جالب در تیم ملی کونته محسوب می شود. او مهاجمی است که تعداد کارت زردهایش در رقابتهای این فصل از تعداد گلهایی که برای تیمش به ثمر رسانده بیشتر هستند و دعوت کونته از او به همین دلیل سوالات زیادی را در ذهن رسانه های ایتالیایی ایجاد کرده است.
زاتزا زوج ایموبیله در خط حمله ایتالیا در دیدار مقابل بلغارستان خواهد بود. او از زمانیکه کونته هدایت لاجوردی پوشان را برعهده گرفته، در چهار مسابقه از شش بازی با مربی جدید از دقیقه نخست به میدان رفته است. در واقع او یکی از مهاجمان ثابت تیم ملی کنونی ایتالیاست.اما آمار او در لیگ نکات عجیبی را نشان می دهند.
زاتزا از دو ماه پیش هیچ گلی به ثمر نرسانده  و در 22 بازی این فصل فقط 8 گل زده و 10 کارت زرد از داوران گرفته است. این تعداد کارت زرد برای یک مهاجم غیرمعمول وعجیب به نظر می آیند. آمار او در فصل گذشته 9 گل و 10 اخطار در 33 بازی لیگ بود.
در مجموع فصل گذشته و این فصل زاتزا در 55 مسابقه 17 گل زده و 20 کارت زرد و یک کارت قرمز گرفته است. به عبارت دیگر مهاجم ملی پوش ایتالیا بیشتر از اینکه در لیگ باشگاهی این کشور گل زده باشد، کلکسیون کارت زرد از داوران را تکمیل می کند.
زاتزا که انتظار می رفت امسال فصل باشکوهی را سپری می کند، از دوران خوب فصل گذشته اش فاصله گرفته است. او بازیکن جوان و مستعدی است و بلافاصله با بازی درخشان مقابل کالیاری در ابتدای فصل به تیم ملی دعوت شد. اما در بقیه فصل فراز و نشیب های زیادی داشت. سال 2015 را هم خوب شروع کرد ولی از فوریه به بعد با افت محسوسی روبرو شده و حالا دوباره در تیم ملی شانس دیگری پیدا کرده است. 
     
آی اسپورت
2015-03-24 20:27:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر