فهرست

مخالفت با نیمکت نشینی؛ چک درآستانه جدایی از چلسی

آی اسپورت – پتر چک ظاهرا تابستان امسال ازچلسی جدا می شود. او قصد ندارد فصل آینده هم ذخیره تیبو کورتوا بماند و برای همین تنها راه را در جدایی از تیم لندنی می بیند. سنگربان 32 ساله جمهوری چک که با ورود دروازه بان بلژیکی به چلسی جایگاهش را درون دروازه از دست داده، دراین فصل تنها در چهار بازی تیم در لیگ برتر به عنوان دروازه بان اصلی به میدان رفت و بیشتر در جام های دیگر بازیکن فیکس بود.
آرسنال و رئال مادرید از جمله تیمهایی هستند که نسبت به جذب او تمایل نشان داده اند. چک در مورد آینده اش دراردوی تیم ملی چک در پراک به خبرنگاران گفت:" نمی دانم باشگاه چه تصمیمی می گیرد. این شرایط فقط برای یک فصل می تواند ادامه داشته باشد. نمی خواهم یک فصل دیگر هم نیمکت نشین باشم." او سال 2004 به چلسی پیوست و با این تیم سه عنوان قهرمانی لیگ برتر، لیگ قهرمانان، چهار جام حذفی و سه جام اتحادیه کسب کرده است.
مورینیو ترجیح می دهد کورتوا را به عنوان دروازه بان اصلی در ترکیب تیمش قرار دهد و آینده چک در این صورت در تیمهای دیگر رقم خواهد خورد. " همیشه شایعاتی در مورد آینده من مطرح هستند ولی در تابستان تصمیم می گیرم. باید با باشگاه حرف بزنم و همه شرایط را بررسی کنم. درنهایت بهترین تصمیم را خواهم گرفت." او در مورد پیشنهاد رئال گفت:" اگر پیشنهاد خاصی دریافت کنم، آن را مدنظر قرار می دهم. یک سری پیشنهادها را نمی توان به راحتی رد کرد" 
     
آی اسپورت
2015-03-24 20:53:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر