فهرست

تشکر بالوتلی از هوادار لیورپول: فهمیدم تنها نیستم!

آی‌اسپورت- ماریو بالوتلی در فیسبوک از هوادار لیورپول تشکر کرد که مانع از درگیری‌اش با کریس اسمالینگ در جریان دیدار با منچستریونایتد شد. مهاجم جنجالی ایتالیایی در بازی یکشنبه با مدافع منچستریونایتد بگومگو کرد و وقتی می خواست برای ادامه درگیری به سراغ اسمالینگ برود، یک هوادار او را گرفت.
او در کنار عکسی که گذاشت، نوشت:«با وجود تمام تلاش‌هایی که صورت گرفت ما بازی را باختیم اما یک چیز مشخص بود: من در زمین تنها نبودم."شما هرگز تنها نخواهید بود"» اشاره او به شعار معروف هواداران لیورپول بود.
شان لیتربارو که بلیت کل فصل در جایگاه جلویی سنتناری استند را دارد گفت بالوتلی را گرفته چون نگران بوده به خاطر تلافی کار اسمالینگ اخراج شود:«وقتی دیدم اسمالینگ چطور ماریو را هل داد و از زمین بیرون انداخت. از ژست و حالت بدن بالو فهمیدم می خواهد پاسخ بدهد، می دانستم یک کارت زرد هم دارد و به او گفتم آرام باش، آرام باش و او جواب داد اوضاع روبراه است. من هیکل درشتی ندارم و به زحمت توانستیم دستانم را دورش حلقه کنم. پیتر که یک افسر پلیس است و کنار من نشسته بود، کمکم کرد. بعد از آنکه قضیه خوب تمام شد همه می خندیدند و از من تشکر می کردند.»
     
آی اسپورت
2015-03-25 10:28:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر