فهرست
متن نامه آخر فیفا به باشگاه استقلال
متن نامه آخر فیفا به باشگاه استقلال

متن نامه آخر فیفا به باشگاه استقلال

آی اسپورت - فیفا در پنج ماه گذشته، هفت نامه به باشگاه استقلال زده و  مستندات باشگاه استقلال در هیچیک از این نامه ها مورد قبول فیفا قرار نگرفته است. فیفا در این نامه ها، موضوع شکایت عادل شیحی را توضیح داده و باشگاه ایرانی را در جزئیات این روند دادرسی و البته احتمال محرومیت قرار داده است که در نهایت منجر به محرومیت استقلال از نقل و انتقالات می شود.

 

متن نامه فیفا به استقلال
در نامه فیفا به باشگاه استقلال با موضوع عادل شیحی این نکات نوشته شده:

«عطف به موضوع فوق بدینوسیله دریافت نامه جنابعالی به تاریخ ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ (هفتم دی ماه) را که نسخه ای از آن به عادل شیحی در زمان مقتضی ارسال خواهد گردید تایید می کند.لذا با توجه به نامه های دیگری که قبلا ارسال شده است و نامه مورخ ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ به ضمیمه ها، تنها نامه مذکور تا حدودی قانونی است. بنا براین احتراما از جنابعالی درخواست می شود نسخه های کامل و قانونی ضمایر مذکور را یا از طریق پست عادی یا پست سفارشی تا ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ (اول بهمن ماه) برای فیفا ارسال نمایید. این رای نهایی است."

این نامه نشان می دهد که باشگاه استقلال تا قبل از این نامه ادله قانونی به اتاق حل اختلاف فیفا ارسال نکرده و تنها یک نامه ارسال کرده که از دید فیفا تا حدودی قانونی بوده است. باشگاه استقلال مدعی است مطالبات شیحی پرداخت شده و این کار به خاطر تحریم ها، سیستم بانکی و تعطیلات سال نو میلادی با تاخیر صورت گرفته است. در حالی که نامه های فیفا چیز دیگری را نشان می دهد. 

 

مهر

۵    
آی اسپورت
2017-01-25 07:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر