فهرست

ادای احترام تیم ملی آلمان به قربانیان سانحه هوایی آلپ

آی‌اسپورت- آلمان،‌ قهرمان جهان، در دیدار دوستانه امشب با استرالیا به احترام قربانیان سانحه هوایی کوه‌های آلپ از بازوبند مشکی استفاده می کند و قبل از بازی هم یک دقیقه سکوت می شود. ولفگانگ نیرزباخ رییس فدراسیون فوتبال آلمان گفت به قربانیان حادثه روز سه شنبه در بازی امشب در کایزرسلاترن ادای احترام می شود. گفته شده بیش از نیمی از قربانیان این سانحه آلمانی بوده‌اند.
نیرزباخ گفت:«ما به قربانیان و خانواده‌های آنها مدیون هستیم و خانواده فوتبال خود را در غم آنها شریک می داند. این بر هر چیز دیگری مقدم است.»
ایرباس 320 شرکت هوایی «جرمن‌وینگز» در مسیر بارسلونا به دوسلدورف با کوه‌های آلپ در فرانسه برخورد کرد که 144 مسافر و 6 خدمه آن کشته شدند. گفته می شود 16 دانش‌آموز آلمانی برای انجام یک سفر علمی در این هواپیما بودند.
این گروه دانش‌آموزی از هالترن در شمال رایت-وستفالیا بودند که زادگاه بندیکت هوودس محسوب می شود. این مدافع قهرمان جام جهانی در توییتر خود نوشت:«همه می دانند که متعلق به آن منطقه هستم و دوستان و اقوام زیادی آنجا دارم. بی‌نهایت به خاطر این حادثه تاسف‌بار ناراحتم و امیدوارم خانواده‌ها و دوستداران این قربانیان بتوانند این اتفاق ناگوار را تحمل کنند.»
     
آی اسپورت
2015-03-25 10:48:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر