فهرست

اتفاق روز:تیم خوش شانسی که سوار ایرباس نشد و سقوط نکرد

 
آی اسپورت- بازیکنان، مربیان و مدیران تیم دالکورد بورلنگه یکی از تیمهای آماتور سوئد قرار بود جزو مسافران ایرباس 320 باشند که روز گذشته در کوههای جنوب فرانسه دچار سانحه شده و هر 150 نفر سرنشین آن جان باختند.
اما شانس با آنها یار بود که به دلایل کاملا اتفاقی یک هواپیمای دیگر درست درهمان لحظات آنها را به مقصدشان رساند. تیم دالکورد بورلنگه که درسال 2004 شکل گرفته و گروهی از کردهای مهاجر درآن بازی می کند، یک دوره تمرینی در کاتالونیا را پشت سرگذاشته و در حال بازگشت به سوئد بود. وقتی اعضای تیم به بارسلونا رسیدند، برای اینکه زمان زیادی در فرودگاه دوسلدورف معطل نمانند تا سوار پرواز به بعدی به مقصد سوئد شوند، بنا به تصمیم مدیران تیم تصمیم گرفتند از طریق سه پرواز جداگانه دیگر با توقف در زوریخ و مونیخ به سوئد برگردند.
همین تصمیم جان همه آنها را از یک مرگ دلخراش در کوههای برفی فرانسه نجات داد. سنگربان دالکورد در توئیتر نوشت:" برای همه آنهایی که دراین مدت سعی کردند با ما تماس بگیرند و از حال ما خبردار شوند باید بگویم که به خانه رسیده وحالمان خوب است. ما در هواپیمای دیگری بودیم. خدا قربانیان را بیامرزد"
عادل کیزیل مدیرورزشی این تیم به آفتون بلادت نشریه سوئدی گفت که قرار بوده اعضای این تیم سوار همان پرواز بارسلونا به دوسلدورف شرکت هوایی جرمن وینگز شوند. اما خیلی خیلی خوش شانس بودند که این اتفاق نیفتاده. " چهار پرواز به طور همزمان به سمت شمال اروپا حرکت می کرد و ما در سه هواپیما مسافر داشتیم. تنهایی هواپیمایی که هیچ بازیکنی از ما درآن نبود، همان ایرباس سقوط کرده بود"
     
آی اسپورت
2015-03-25 11:14:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر