فهرست
افشارزاده: قلعه نویی لیست بازیکنانش را برای فصل بعد مشخص کرده است
افشارزاده: قلعه نویی لیست بازیکنانش را برای فصل بعد مشخص کرده است

افشارزاده: قلعه نویی لیست بازیکنانش را برای فصل بعد مشخص کرده است

آی اسپورت-  مدیرعامل باشگاه استقلال امیدوار است در سال جدید تیم استقلال عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند . بهرام افشارزاده در اولین مصاحبه اش در سال 93 درباره انتخاب سخنگوی استقلال می گوید:  جانشین سیدرضا افجه ای سخنگو وعضو سابق هیات مدیره باشگاه مشخص شده است و نام وی روز شنبه هفته آینده اعلام خواهد شد. افجه ای در طول مدت فعالیت خود در باشگاه خوب کار کرد.

افجه ای اواخر اسفندماه سال گذشته از سوی افشارزاده از سخنگویی و عضویت در هیات مدیره باشگاه استقلال عزل شد .

پیشتر افشارزاده در مورد ماجرای عزل افجه ای گفته بود که بارها از وی خواسته ام که کمتر مصاحبه کند زیرا شاید سوالی از وی شود که به ضرر استقلال تمام شود. خصوصی سازی باشگاه : در این زمینه هنوز مطلب جدید ی اعلام نشده و برای مرتبه سوم باید باشگاه به مزایده گذاشته شود. در صورت خصوصی سازی باشگاه از سردرگمی و کارهای روزمرگی خارج می شود.
باشگاه استقلال باید برای فصل آینده برنامه ریزی ویژه ای بکند اما در ابتدا باید وضعیت خصوصی سازی باشگاه هر چه سریعتر مشخص شود تا از این سردرگرمی و بلاتکلیفی بیرون آید.

رضایت از عملکرد قلعه نویی: با برنامه ریزی و صحبت هایی که با سرمربی تیم شده است ، قلعه نویی قصد دارد برای فصل آینده بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد که اجرای همه این برنامه ها منوط به تعیین تکلیف باشگاه است و اما باشگاه تا آخرین دیدار خود در لیگ برتر در ۲۵ اردیبهشت با برنامه و با قدرت کارش را دنبال خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-25 12:36:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر