فهرست
گزارش روز: صبای قم و مشکل بی پولی/ بحرانی تر از این نمی شود!
گزارش روز: صبای قم و مشکل بی پولی/ بحرانی تر از این نمی شود!

گزارش روز: صبای قم و مشکل بی پولی/ بحرانی تر از این نمی شود!

آی اسپورت- در حالی که بیشتر تیم های لیگ برتری اولین جلسه های تمرینی شان در سال جدید را استارت زده اند، تمرینات باشگاه فوتبال صبای قم همچنان برگزار نمی شود و به نظر نمی رسد بازیکنان و کادر فنی این تیم ظرف روزهای آینده نیز برنامه ای برای بازگشت به تمرین ها داشته باشد.

مشکل اصلی این روزهای سفید و مشکی های قم، عدم پرداخت 7 ماهه حقوق به بازیکنان تیم به شمار می رود. مدیران باشگاه پیش از اغاز تعطیلات نوروز وعده پرداخت حقوق ها را به مهره های شان داده بودند اما این وعده نیز همانند ماه های گذشته به بدقولی ختم شد تا بازیکنان تصمیم به تحریم تمرین تا زمان پرداخت حقوق ها بگیرند. بیشترین میزبان دریافتی این بازیکنان در این فصل تنها 30 درصد از مبالغ قرارداد بوده است و پاس نشدن چک های جدید، به معنای ورود صبا به یک فاز تماما بحرانی است.

در پایان نیم فصل اول لیگ برتر، صبا در رده ششم جدول رده بندی قرار داشت. آن ها حالا به رده هشتم رسیده اند و هنوز فاصله زیادی با منطقه سقوط جدول رده بندی دارند اما امتداد این بی نظمی و بی پولی در باشگاه، می تواند دردسر ویژه ای برای قمی ها درست کند. آن ها باید هر چه زودتر منابع مالی را به سمت مهره های تیم شان هدایت کنند. مهره هایی که هنوز هم نمی دانند تیم شان توسط استانداری قم هدایت می شود و یا گروهی دیگر!

     
آی اسپورت
2015-03-25 13:12:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر