فهرست
فیروز کریمی: بضاعت فوتبال ما از تیم کی‌روش بالاتر است
فیروز کریمی: بضاعت فوتبال ما از تیم کی‌روش بالاتر است

فیروز کریمی: بضاعت فوتبال ما از تیم کی‌روش بالاتر است

آی اسپورت- داغ ترین بحثی که این روزها در فوتبال کشورمان مطرح است، بحث رفتن یا ماندن کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم‌ملی ایران است. در همین رابطه با یکی از مربیان لیگ‌برتری که تجربه بسیار زیادی دارد، گفت‌وگویی انجام دادیم. فیروز کریمی در همین رابطه گفت: ببینید به نظر من آقای کی‌روش داشته هایش را به فوتبال ما انتقال داده و ما آن چیزهایی که باید از ایشان می‌ گرفتیم، گرفته ایم. در کل در دورانی که آقای کی‌روش سرمربی بودند و من این حرف ها را می‌ زدم هنوز هم همان عقاید قبلی را دارم و می‌ گویم بضاعت فوتبال ما از آن چیزی که تیم آقای کی‌روش نشان داد، بالاتر بود و در حال حاضر فقط می‌ توانم به او خسته نباشید بگویم و تشکر و قدردانی کنم. به شخصه دوست دارم که بنشینم و آقای کی‌روش صحبت کنم و آنگاه مهمتر از همه این است که مردم در مورد این مساله قضاوت کنند اما حرف و نکته اصلی در اینجا این است که بضاعت فوتبال ما در زمان کی‌روش بسیار فراتر از آن چیزی بود که ارائه شده، الان هم همین اعتقاد را دارم و این مساله را به فال نیک می‌ گیرم. انشاالله که هرکس می‌ آید تیم‌ملی فوتبال ما را رو به جلو حرکت دهد.

 تصمیم فدراسیون فوتبال در رابطه با قطع همکاری با کی روش : به هر حال صلاحدید فدراسیون نباید مقطعی باشد. یک زمانی مسوولان فدراسیون صلاح دیدند که کی‌روش را بیاورند حالا نیز تصمیم گرفته اند او را کنار بگذارند، بنابراین باید به تصمیم فدراسیون احترام گذاشت و نباید در این مقطع زمانی خیلی از خودمان حساسیت نشان دهیم و دنبال چراها بگردیم و به این فکر کنیم که آیا ماندن یا جدایی آقای کی‌روش صحیح است یا نیست یا اینکه مثلا اگر او برود چه می‌ شود و اگر بماند چه اتفاقی می‌ افتد. خدا را شکر در این چند ساله همه امکانات و بازیکنان در اختیار کی‌روش بود حتی تمام مسابقات تحت تاثیر اردوهای تیم‌ملی قرار گرفت و ثمره اش همان فوتبالی بود که دیدید. پس بنابراین با رفتن کی‌روش خیلی ضرر نمی‌ کنیم چه بسا با انتخاب یک جایگزین بهتر از این قضیه سود هم می‌ بریم.

 اوضاع ملوان: ما تمریناتمان را از روز سوم از سر گرفته ایم و بچه ها بعد از این مدت که استراحت جانانه ای داشتند، با شرایط کامل در تمرینات حضور دارند. قصد ما این است که در بازی های باقیمانده ارائه گر فوتبال خوب باشیم و دلمان می‌ خواهد که روند زیبایی فوتبالمان رو به رشد باشد و فوتبالی را به نمایش بگذاریم که تماشاگرپسند و زیباست و همین طور رو به جلو بروید. نتایج دست خداست تا الان که نسبت به تیم ما لطف داشته و ما سربلند از مسابقات خارج شدیم، انشاالله که از این به بعد هم همین طور باشد. اما فارغ بحث نتیجه که دست ما نیست، ارائه فوتبال زیبا دست ماست پس سعی می‌ کنیم که به بهترین نحوممکن آن را انجام دهیم.

     
آی اسپورت
2015-03-25 14:50:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر