فهرست
آمادگی منچستری ها برای خرید بیل/ بازگشت دوباره به جزیره؟
آمادگی منچستری ها برای خرید بیل/ بازگشت دوباره به جزیره؟

آمادگی منچستری ها برای خرید بیل/ بازگشت دوباره به جزیره؟

 

آی اسپورت – منچستریونایتد و منچسترسیتی آماده بازگرداندن گرت بیل هافبک ولزی رئال مادرید به لیگ برتر هستند. بیل این روزها با انتقادهای شدید هواداران تیم مادریدی روبرو شده و فشارهای زیادی در مادرید احساس می کند.

فلورنتینو پرس طی هفته های اخیر به حمایت از او پرداخته ولی روز به روز بر تعداد مخالفان گرت بیل افزوده شده و آنها معتقدند که او نباید جایی در ترکیب اصلی آنچلوتی داشته باشد.

به گزارش میرر، لوئی فن خال از حالا بیل را یکی از اهداف فصل بعد تیمش می داند.یونایتد حاضر است 100 میلیون یورو برای بیل پرداخت کند و این همان مبلغی است که رئال برای خرید او از تاتنهام دو سال پیش پرداخت کرده بود. بنا به گزارش همین روزنامه، سیتی هم خواهان جذب بیل شده است. عملکرد بیل در ال کلاسیکو با انتقادهای زیادی در اسپانیا همراه بوده و هواداران رئال بعد از بازی به ماشین او حمله ور شده و به او توهین کردند. همین اتفاق ها گمانه زنی ها در جزیره نسبت به بازگشت ستاره 25 ساله رئال به خانه را بیشتر کرده اند.

او بعد از پایان فصل اول حضور در دراسپانیا و گلزنی در فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان، دوران سختی را سپری می کند. نظرسنجی دیروز آاس هم نشان داد که 63% از هواداران رئال معتقدند که او نباید درترکیب رئال به صورت بازیکن ثابت به میدان رود. 

     
آی اسپورت
2015-03-25 14:53:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر