فهرست
شرط آلوز برای بارسا:3 سال قرارداد، همین دستمزد
شرط آلوز برای بارسا:3 سال قرارداد، همین دستمزد

شرط آلوز برای بارسا:3 سال قرارداد، همین دستمزد

آی اسپورت- دنی آلوز نظرش عوض شده و می خواهد در بارسلونا بماند. او می داند که هیچ تیم دیگری شرایطی که بارسلونا برای او فراهم کرده را به او نمی دهد و از سوی دیگر او در این شهر با خانواده اش احساس خوبی می کند. قرارداد او ژوئن امسال به اتمام می رسد و برای همین آلوز می خواهد به سران نوکمپ پیشنهاد همکاری جدیدی ارائه دهد.

با اینکه باشگاه هیچ اقدامی برای تمدید قرارداد او برنداشته، انریکه تمایل خود را نسبت به ارائه یک پیشنهاد جدید به او ابرازکرده ولی هنوز هیچ قراردادی امضا نشده است. موضع آلوز کاملا مشخص است. آاس خبرداده که آلوز از یک طرف منتظر بارسلونا نشسته و ازطرفی می خواهد درخواست یک قرارداد سه ساله از این تیم بکند واین شرط را برای کاتالونیایی ها بگذارد که اگر خواهان حضور او دراین تیم هستند، باید همین دستمزد فعلی را به او پرداخت کنند. تا امروز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی تیمهای دیگر برای آلوز نرسیده است. اینتر هراز گاهی نیم نگاهی به او دارد و لیورپول هم در لیگ برتر نسبت به جذب او علاقه نشان داده است.

دونگا مربی برزیل آلوز را برای بازی های این هفته سلسائو دعوت نکرده و آلوز این روزها در بارسلونا منتظر خبرهای بهتر از طرف مسوولان باشگاه برای تمدید قرارداد سه ساله نشسته است. آلوز از جمله بازیکنانی است که انریکه بیشترین استفاده را از او در ترکیب تیمش داشته است.

او 2722 دقیقه در 21 لیگ و 7 بازی چمپیونزلیگ و 4 دیدار جام حذفی برای این تیم به میدان رفته و از نظر تعداد دقایق بازی در این فصل ششمین بازیکن بارسلوناست. با وجود رقابت با مونتویا و ورود داگلاس، او کماکان بازیکن مورد علاقه انریکه در پست دفاع راست بارسا مانده است.

     
آی اسپورت
2015-03-25 15:18:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر