فهرست
یورولیگ؛ پیروزی‌های قاطع آرسنال، میلان و رم
یورولیگ؛ پیروزی‌های قاطع آرسنال، میلان و رم

یورولیگ؛ پیروزی‌های قاطع آرسنال، میلان و رم

آی اسپورت - هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ اروپا از ساعت 21:25 شب گذشته برگزار شد که با درخشش برخی بازیکنان ایرانی هم همراه بود. آاک آتن در گروه G با نتیجه 4 بر دو برابر براگا پرتغال شکست خورد. کریم انصاری‌فرد از دقیقه 60 برای تیم یونانی به زمین آمد. با این نتیجه، آاک با 3 امتیاز در قعر جدول بماند و از مسابقات حذف شد.

در دیگر مسابقه این گروه، زوریا اوکراین یک بر صفر مقابل لسترسیتی به پیروزی رسید. اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی زوریا در دقیقه 81 وارد زمین شد و در دقیقه 84، تنها گل این بازی را به ثمر رساند. این تیم با این پیروزی و 6 امتیاز، در رده سوم ایستاد و حذف شد. در گروه H میلان 4 بر 2 سلتیک را شکست داد.

در گروه J تاتنهام برابر لاسک 3 بر 3 متوقف شد. رویال آنتورپ 3 بر یک از سد لودوگورتس گذشت و با 12 امتیاز و جای گرفتن در صدر به مرحله بعد رسید. علیرضا بیرانوند در این بازی هم غایب بود. در گروه K دیناموزاگرب 2 بر صفر فاینورد هلند را شکست داد. علیرضا محرمی 90 دقیقه برای این تیم بازی کرد. دیناموزاگرب هم به مرحله حذفی لیگ اروپا صعود کرد. در گروه L خنت 2 بر یک مقابل اسلوان لیبرس شکست خورد و در قعر جدول باقی ماند. میلاد محمدی در ترکیب خنت حضور داشت.

در ادامه‌ی دیدارهای هفته‌ی پنجم لیگ اروپا، آرسنال موفق شد در ورزشگاه امارات با نتیجه 4 بر 1 راپید وین را شکست دهد تا شاگردان میکل آرتتا بالاخره خودی نشان داده باشند. رم هم در ورزشگاه الیمپیکو با نتیجه 3 بر 1 یانگ بویز را شکست داد تا شاگردان پائولو فونسکا پیروزی قاطعی را تجربه کنند. در دیگر بازی‌ها پی اس وی با نتیجه 1 بر 0 گرانادا را شکست داد. ناپولی مقابل آلکمار به تساوی یک بر یک رسید. بنفیکا با نتیجه 3 بر 0 لخ پوزنان را شکست داد و بایر لورکوزن هم با نتیجه 3 بر 2 مقابل نیس به پیروزی رسید.

آرسنال در لندن موفق شد با نتیجه 4 بر 1 راپید وین را شکست دهد و نمایش جذابی داشت. گل‌های توپچی ها را لاکازات، پابلو ماری، انکتیا و امیل اسمیت رو به ثمر رساندند. اکنون آرسنال با اختلاف زیادی نسبت به سایر تیم ها در صدر جدول گروه B رقابت‌های لیگ اروپا قرار دارد. از آرسنال به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت‌های لیگ اروپا نام برده می‌شود.

در دیگر بازی جذاب رم با نتیجه سه بر یک یانگ بویز را شکست داد. در این بازی مایورال، کالافیوری و ادین ژکو گلزنی کردند. ناپولی، دیگر تیم ایتالیایی، اما با تساوی 1 بر 1 مقابل آلکمار کار صعودش به هفته‌ی آخر کشیده شد.

۱    
آی اسپورت
2020-12-04 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر