فهرست
نارضایتی فن خال؛ آینده مبهم دی ماریا در یونایتد
نارضایتی فن خال؛ آینده مبهم دی ماریا در یونایتد

نارضایتی فن خال؛ آینده مبهم دی ماریا در یونایتد

آی اسپورت- آینده آنخل دی ماریا در منچستریونایتد بعد از اینکه لوئی فن خال در بازی یکشنبه گذشته مقابل لیورپول او را روی نیمکت گذاشت و از عملکرد او در نیمه دوم به عنوان یارتعویضی راضی نبود، با ابهاماتی روبروست. دی ماریا که گران قیمت ترین بازیکن تاریخ باشگاه یونایتد است، به احتمال زیاد تابستان امسال این تیم را به مقصد پاری سن ژرمن ترک می کند.

او از زمان انتقال از مادرید به یونایتد نمایش دور از انتظاری داشته و اخیرا پست ثابت خود در تیم را به اشلی یانگ داده است. اگرچه دی ماریا پاس گل برتری یونایتد را به خوان ماتا در آنفیلد داد، اما مقابل تیم ده نفره لیورپول هم نتوانست کارخاصی در زمین انجام دهد. فن خال در حرف های بعد از بازی اش گفت که یک سری از بازیکنان در عملکرد ضعیف تیمش در نیمه دوم سهیم بودند. ازنظر او در این نیمه که جرارد اخراج شده بود، یونایتد مثل یک تیم بازی نکرد.

اعتماد به نفس دی ماریا بعد از تلاش برای سرقت از منزل او در ماه ژانویه هم به پایین ترین حد ممکن رسیده و او شرایط سختی را در منچستر سپری می کند. ماه گذشته او دوبار در هفت بازی تیم تعویض و در بازی جام حذفی مقابل آرسنال هم از زمین اخراج شد. فن خال که حمایت زیادی از دی ماریا بعد از حمله اخیر سارقان به منزل او کرده بود، با واکنش اخیرش نشان داده که دیگر اعتقاد چندانی به این بازیکن ندارد.

     
آی اسپورت
2015-03-25 15:55:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر