فهرست
اینیستا:هیچ وقت آمار برایم مهم نبوده/بزرگترین منتقد خودم هستم
اینیستا:هیچ وقت آمار برایم مهم نبوده/بزرگترین منتقد خودم هستم

اینیستا:هیچ وقت آمار برایم مهم نبوده/بزرگترین منتقد خودم هستم

آی‌اسپورت- آندرس اینیستا در گفت و گو با رادیو «آل پریمر توکه» اسپانیا اعتراف کرد در این فصل آمار خیلی خوبی نداشته اما هیچ وقت در بازی به فکر آمار و ارقام نبوده:«این فصل چندان خوب نبودم اما هیچ وقت بازی‌ام را محدود به آمار نکردم. از آنچه کردم راضی‌ام هر چند گاهی آنطور که امید داشتم اوضاع پیش نرفته. من بزرگترین منتقد خودم هستم، لازم نیست کسی به من نکته‌ای را گوشزد کند.»

او درباره اینکه شیوه بازی بارسلونا تغییر کرده، گفت:«به نظر من اصول بازی ما عوض نشده. من همیشه درک مشابهی نسبت به فوتبال دارم. وقتی شما کنترل بازی را در اختیار دارید شانس حریف کمتر است و ما سعی داریم روی تمام فضاهای بازی و موقعیت‌ها کار کنیم.»

اینیستا، کاپیتان جدید بارسلونا، درباره برد ال‌کلاسیکو اظهار نظر کرد:«بردن کلاسیکو واقعا روحیه‌بخش است اما اینکه بعدا چه می شود و یا در بازی چه اتفاقاتی افتاده،‌ هر کس تفسیر خودش را دارد.»

او به حمایت از ایکر کاسیاس پرداخت:«اینکه بین او و باشگاه و هواداران چه می گذرد به من ارتباطی ندارد اما هوکردن بازیکنی مثل او اصلا خوشایند نیست.» ویکتور والدس سال‌ها دروازه‌بان بارسلونا بود که حالا در منچستریونایتد نیمکت‌نشین است و اینیستا درباره‌اش گفت:«او عضو مهمی از تیم ما بود و واقعا خوشحال شدم از اینکه بعد از آن دوران سخت دوباره می تواند حس یک بازیکن فوتبال را داشته باشد.»

اینیستا درباره فینال جام حذفی هم گفت:«کم‌اهمیت‌ترین موضوع در این باره محل برگزاری آن است اما امیدوارم جایی باشد که بتواند هواداران زیادی را در خود جای بدهد.»

     
آی اسپورت
2015-03-25 16:11:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر