فهرست
نژادفلاح: در کادرفنی ضعفی ببینیم آن را تغییر می دهیم
نژادفلاح: در کادرفنی ضعفی ببینیم آن را تغییر می دهیم

نژادفلاح: در کادرفنی ضعفی ببینیم آن را تغییر می دهیم

آی اسپورت- محمدحسین نژادفلاح مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از جلسه با بازیکنان پرسپولیس به میان خبرنگاران آمد و در ابتدا در خصوص باخت سنگین پرسپولیس مقابل النصر عربستان در آخرین دیدار این تیم در سال 93 گفت: هرچه نسبت به سال گذشته و اتفاقات آن بود را فراموش کرده‌ایم و به روزهای بهتر شدن پرسپولیس در سال 94 فکر می‌کنیم.

 پرسپولیس مدل 94 چگونه خواهد بود؟ : قبل از تمرین امروز نشستی را با بازیکنان برگزار کردم و به آنها گفتم که هر بازیکنی آرزو دارد پیراهن پرسپولیس را بپوشد و شما هم روزی این آرزو را داشتید که الان برآورده شده است اما یادتان باشد هواداران از شما توقع دارند و باشگاه پرسپولیس هم باشگاه بزرگی است و امیدوارم کمتر نیاز به تغییر و تحول در سطح بازیکنان داشته باشیم و امیدوارم همه بتوانند خودشان را اثبات کنند تا نیازی به تغییر نباشد اما اطمینان می‌دهم تیم خوبی را برای فصل بعد خواهیم داشت. ضمن اینکه این فصل را هم فراموش نکردیم.  ما کار بسیار سختی را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در پیش داریم و نگاه جدی ما به همین فصل است اما نگاهی هم به شناسایی نقاط ضعف و قوتمان برای فصل آینده داریم و امیدوارم بتوانیم انتظارات و توقعات هواداران را برآورده کنیم.

تغییر و تحولات تنها شامل بازیکنان می‌شود یا امکان دارد در سطح کادر فنی هم تحولات به وجود بیاید؟:    یک تیم شامل بازیکنان، کادر فنی و مسئولان و مدیران باشگاه است. هر کدام از اینها اگر نقاط ضعفی داشته باشند اثرش را روی سایر ارکان باشگاه نشان خواهد داد. به همین دلیل امیدواریم همگی بتوانیم خودمان را اثبات کنیم. همه ما باید نشان دهیم قابلیت ایستادن در جایی که هستیم را داریم و باید همگی تلاش کنیم.

پرسپولیس به صورت رسمی هیات مدیره دارد اما تعداد این نفرات بسیار کم شده‌اند به طوری که اعضای هیات مدیره از رسمیت افتاده‌اند : قرار بود اواخر سال گذشته اعضای هیات مدیره ترمیم پیدا کنند اما به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد و اولین اتفاقی که باید بیفتد ترمیم هیات مدیره است تا هیات مدیره قوی داشته باشیم و اهداف باشگاه به این صورت محقق شود. به هر حال نیم‌نگاهی هم باید به بحث واگذاری داشته باشیم چراکه این مسئله الان وجود دارد و تصمیم‌گیرندگان به دنبال این هستند که ببینند ترمیم هیات مدیره قبل از واگذاری باشد یا بعد از آن و اینها بحث‌هایی است ذهن را مشغول کرده است.

پرسپولیس کماکان مشکل مالی دارد یا نه ؟ : آنچه که مسلم است این است که مشکلات مالی وجود دارد. هم در این فصل و هم برای بستن تیم در سال آینده و همینطور باید بدهی‌های سنگین را هم در نظر بگیریم که در باشگاه وجود دارد اما همه اینها به چند نکته برمی‌گردد. اول اینکه باشگاه واگذار می‌شود یا نه. دوم اینکه اگر واگذار نمی‌شود بناست تیم با همین روش توسط وزارت ورزش اداره شود یا اینکه به شرکت‌هایی مثل ایران‌خودرو، سایپا و یا شستا واگذار شود و یا اینکه قرار است از طریق اسپانسر امورات باشگاه سپری شود. به هر حال همه اینها راه‌هایی است که باید ابتدا مشکلات را شناسایی کرد و برایش تصمیم گرفت و مهم‌ترین آیتم‌ هم مسائل مالی است.

 دقایقی روی نیمکت پرسپولیس نشسته بودید ،ایا هوس مربیگری در این تیم را دارید؟ : همین که اجازه می‌دهند ما تمرین بچه‌ها را ببینیم باید از آنها تشکر کنم البته باید صحبتی هم به هواداران بگویم و آن این است که از آنها می‌خواهم مثل همیشه ما را همراهی کنند و ما هم این اطمینان را می‌دهیم که دغدغه‌های آنها را می‌دانیم و تلاش می‌کنیم دغدغه‌ها و موانع را رد کنیم تا تیم به جایگاه اصلی خودش برسد.

 کشته شدن دو خبرنگار ایرانی در سانحه سقوط هواپیمایی آلمان در کشور فرانسه: من از این مسئله مطلع شدم و فهمیدم که دو خبرنگار عزیز کشورمان در این پرواز حضور داشتند که بسیار ما را متاثر کرده است. آرزوی رحمت الهی برای این دو خبرنگار عزیز داریم و آرزوی صبر جمیل برای خانواده‌شان می‌کنم و انشالله جامعه ما بتواند خودش را نسبت به خبرنگاران و پست حساسی دارند را ادا کند چراکه خبرنگاران رسالت بسیار سنگین و کار حساسی دارند و همه باید متوجه باشند که خبرنگاران با چه فشار و سنگینی حتی در ایام نوروز زندگی و تفریح را رها می‌کنند تا به وظیفه و رسالتشان بپردازند و ممکن است در این میان اتفاقاتی از این جنس بیفتد و امیدوارم همه قدر خبرنگاران را بدانیم و برای همه اصحاب رسانه آرزوی سلامتی دارم.

     
آی اسپورت
2015-03-25 16:20:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر