فهرست
گزارش: خریدهایی که جواب داد: نوکمپ در تسخیر ستاره‌های جدید
گزارش: خریدهایی که جواب داد: نوکمپ در تسخیر ستاره‌های جدید

گزارش: خریدهایی که جواب داد: نوکمپ در تسخیر ستاره‌های جدید

 

آی‌اسپورت - مستقیم‌ترین و تاثیرگذار‌ترین بارسلونای چند سال اخیر وارد مرحله پایانی فصل می شود در حالی که وضعیت خوبی در لالیگا دارد و فرصتی قابل توجه برای موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا دارد. با حضور کاپیتان مسی و پیکه تازه‌متولدشده، دستیابی به سه‌گانه قهرمانی هدفی در دسترس به نظر می رسد. بیشتر ورودی‌های یک سال و نیم اخیر انتظارات را برآورده کرده‌اند و توانسته‌اند مبلغ پرداختی بابتشان را توجیه کنند و با مدیریت بارتومئو، تیم بعد از فصل ناامیدکننده 2014-2013 سر و سامان داده‌اند.

تمام گل‌های بارسلونا در دو بازی خانگی اخیر برابر منچسترسیتی و رئال مادرید توسط بازیکنانی زده شد که نخستین فصل حضورشان در نوکمپ را تجربه می کنند؛ راکیتیچ، متیو و سوارس که توسط آندونی زوبیزارتای مخلوع به بارسا آورده شدند، دو برد بسیار مهم را برای کاتالان‌ها رقم زدند.

شاهد بیشتر درون دروازه است جایی که جانشینان ویکتور والدس، تر اشتگن و کلودیو براوو با بازی‌های خوب خود به ترتیب منچسترسیتی و رئال را ناکام گذاشتند تا بارسا مهم‌ترین هفته خود در سال 2015 را با دست پر به پایان برساند. گلر شیلیایی یک روز بعد از ال‌کلاسیکو گفت:«من به توپ‌های بازیکنان حریف واکنش نشان می دهم تا مهاجمان بتوانند بدرخشند.»

چهره‌های جدید در همه جای زمین بارسا پخش شده‌اند. مبارزه برای قرارگرفتن درون دروازه به عنوان مرد شماره یک چالش جالبی به وجود آورده. در دفاع، متیو از مصدومیت بوسکتس و تغییر پست ماسچرانو نهایت سود را برده و بازی‌های خوب در دیدارهای مهم اعتماد به نفس مدافع فرانسوی سابق والنسیا را بالا برده. در خط میانی، راکیتیچ و رافینیا با قدرت بدنی و فداکاری خود فوتبال مستقیمی که بسیار خوشایند لوییس انریکه است، فراهم می کنند.

در خط حمله، سوارس یک بار دیگر توانایی خود در انجام مشارکت‌های تعیین‌کننده در مهم‌ترین لحظات را نشان داد. چه کسی می تواند دو گل مرگبار او در زمین مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس در ماه فوریه و ضربه نهایی‌اش بر پیکر رئال مادرید در بازی یکشنبه گذشته را فراموش کند؟

     
آی اسپورت
2015-03-25 19:09:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر